Kally's mashup streszczenie odcinków

Pobierz

Jak ma na nazwisko Kally?. Dla ogromnych fanów serialu znajdziesz tu najciekawsze urywki.. Poprzedni Następny .. Najbliższe emisje:Zmiksowana Kally / Kally's Mashup [s01e21] Odcinek 21.. Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 21 września 2020 roku.. Zgłoś problem.. Mikka635 2 lata temu.. Fabuła 13-letnia Kally, niezwykle utalentowana pianistka, przeprowadza się do innego miasta, żeby uczyć się w prestiżowym konserwatorium.Zmiksowana Kally (hiszp.Kally's Mashup) - to telenowela, która w Polsce miała swoją premierę 21 września 2020 na kanale Nickelodeon.. 8,5 66 ocen Kally to muzykalna 14-latka, która próbuje pogodzić bycie klasycznym wirtuozem fortepianu z życiem normalnej nastolatki.. Dziewczyna pragnie zostać światowej sławy gwiazdą pop.. Kally i Dante coraz bardziej oddalają się od siebie.. Chłopak ma pomysł, jak zapomnieć o ukochanej.Kally's Mashup PL jest to zbiór shotów z serii Kally's Mashup.. Zachęcamy Cię do rejestracji w naszym nowym serwisie .. Cytat filmweb / opis własny.. Na miejscu próbuje pogodzić fascynację muzyką klasyczną z miłością do popu.Kally's Mashup PL jest to zbiór shotów z serii Kally's Mashup.. Jeśli posiadasz podręczniki lub artykuły lub znasz wysokiej jakości witryny internetowe zajmujące się omawianym tutaj tematem, prosimy o uzupełnienie artykułu, podając .Jak nazywa się ojciec glorii?.

streszczenie.

Kim jest tata Tomiego?. W Argentynie trwała od 23 października 2017 roku do 19 kwietnia 2019 roku.. Szukaj.. OPIS.. Watemberg podejmuje drastyczne środki.. Zachęcamy Cię do rejestracji w naszym nowym serwisie i bezpłatnego korzystania.. Następny .. Cold Open 489 członkowie Następny odcinek.. 11 - Muzyka z moich marzeń Kally's Mashup 2 serial dla dzieci Argentyna, 45 min Kolejny sezon przygód muzykalnej nastolatki o imieniu Kally, która próbuje pogodzić bycie klasycznym wirtuozem fortepianu z życiem normalnej nastolatki.. 13-letnia Kally, niezwykle utalentowana pianistka, przeprowadza się do innego miasta, żeby uczyć się w prestiżowym konserwatorium.. jak ma na imię opiekunka Tiny i Dantego?. Zgłoś problem.. Artykuł z Wikipedii, bezpłatnej encyklopedii.. Nickelodeon | poniedziałek, 27 grudnia 2021 | 20:05.. Odcinek 74 (Sezon 1) - Prawdziwa miłośćTen artykuł zawiera listę epizody z argentyńskiej telenoweli Kally za Mashup: The Voice of Pop (2017-obecnie).. ODCINEK: 31 - Bądź wierny sobie .. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zmiksowana Kally - streszczenia odcinków Argentyna 2020 Sezon 1 Odcinek 75 (Sezon 1) - Klucz do życia "Zmiksowana Kally" to komedia familijna o przygodach Kally, muzycznej geniuszki, która usiłuje znaleźć równowagę pomiędzy życiem wirtuozki fortepianu, a życiem zwyczajnej nastolatki..

S1, Ep2.Zmiksowana Kally - streszczenia odcinków.

W tym artykule niewystarczająco przytoczono jego źródła (styczeń 2019).. Odcinek 75 (Sezon 1) - Klucz do życia "Zmiksowana Kally" to komedia familijna o przygodach Kally, muzycznej geniuszki, która usiłuje znaleźć równowagę pomiędzy życiem wirtuozki fortepianu, a życiem zwyczajnej nastolatki.Premiered October 22, 2018 on Nickelodeon (Latin America) Runtime 45m.. Twoje konto w serwisie nc+ GO wkrótce nie będzie już dostępne.. 13-letnia Kally, niezwykle utalentowana pianistka, przeprowadza się do innego miasta, żeby uczyć się w prestiżowym konserwatorium.. S02E04 - Una propuesta .Zmieniamy się dla Ciebie!. w kim się zakochała Tina?. Na miejscu próbuje pogodzić fascynację muzyką klasyczną z miłością do popu.Kally's Mashup: Bądź wierny sobie Kally's Mashup (2017) komedia, musical | Argentyna.. Potencjalnie oznacza to koniec Kally.. Cytat filmweb / opis własny.. 2, odc.. Więcej o serialu.. Z tego, co wiadomo o Dantem, nie wypuści on Kally tak łatwo.. Jednak Kally Ponce cały czas żywi uczucie do Dantego i dopiero w odc.. #Nick #KallysMashupPL#KallysMas.Wynik pierwszego konkursu jest inny niż Kally oczekiwała.. Cindy 10 e85 Go 10 e86 Su música es mi sueño 10 e87 Revelación 10Kally's Mashup, 2017-2019) - argentyńsko-meksykańska telenowela..

1 Rozpowszechnianie; 2 Lista odcinków.

Kto wygrał konkurs odkrycie roku?Hide ads with VIP.. jak ma na imię najlepsza przyjaciółka Kally?. Gdzie można obejrzeć .. OPIS.Pokaż Komedia / Musical / Mydło (2 sezony, 120 odcinki) utworzony w 2017 na stronie Nickelodeon (Latin America)z Alex Hoyer (Dante Barkin), Camila Mateos (Nicole) oraz Maia Reficco .. to serwis streamingowy z szeroką ofertą seriali, filmów oraz sportu w .Watch Kally's Mashup Season 2.. Oprócz poszerzania swoich horyzontów Kally poznaje nowych ludzi, w tym pięknego i sympatycznego muzyka o imieniu Storm.. Zdjęcia do filmu mają ruszyć na wiosnę, a film będzie miał premierę .Kally's Mashup 2017 - 2019 40 min.. Powraca Pablo von Brincken, który chce zdobyć Kally Ponce za wszelką cenę.. Z pomocą swoich przyjaciół i swojej siostry - spróbuje ją odzyskać.Kally's Mashup: Wewnętrzne przesłuchanie w Allegro, sez.. Strona główna → Pokazuje → 2017 → Komedia → Kally's Mashup → Sezon 2 Odcinek 3.. Gdzie można obejrzeć .. Udostępnij.. Więcej o serialu.. Dziewczynka pragnie zostać światowej sławy gwiazdą pop.. Dla ogromnych fanów serialu znajdziesz tu najciekawsze urywki.. Nicktoons | poniedziałek, 13 grudnia 2021 | 12:00.. Rok 2019 2018 2017 gatunek Komedia, Musical, Dla młodzieży produkcja Argentyna / Meksyk Obsada serialu Zmiksowana Kally (17)Ta ekscytująca podróż całkowicie zmienia życie Kally..

2.1 Pierwszy sezon (2017-2018) ...Kolejne 20 odcinków sezonu trochę się różni.

Jak mają na imię Glorianki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt