Streszczenie odcinków promyk nadziei 137

Pobierz

Podajemy streszczenie 57. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.Przysięga 588, 589 streszczenia.. Ostra kłótnia .Promyk nadziei - odcinek 137 Selma wraca do domu Suhejli, lecz Neslihan i Ruzgara już tam nie ma.. Streszczenie Selma wraca do domu Suheyli.. Co jeszcze się wydarzy?. Neslihan odnosi niemowlę matce do szpitala.. Suhejla wpada w panikę.. Sedat, poważnie chory, nie chce się spotkać z Melihą.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Ilia jest zazdrosny o Alionę, a Marysia o.Suheyla wpada w panikę, gdy Selma wraca do domu.. Neslihan odnosi niemowlę matce do szpitala.. Promyk nadziei odc 25-29 streszczenie: Odcinek 25: Neslihan tłumaczy Selmie, że Bahar wymaga pomocy lekarza.. Nie godzi się na to Neslihan, który chce zdradzić siostrę.. Jego .. "Promyk nadziei", odcinek 136: Streszczenie epizodu.. Selma wraca do domu Suhejli, lecz Neslihan i Ruzgara już tam nie ma.. Cavidan chce, by Emir jak najszybciej poślubił Tulay.. Mahmut zastaje Sühejlę przed domem, w którym jest Ipek.. Suheyla wpada w panikę.Promyk nadziei - odcinek 137 Selma wraca do domu Suhejli, lecz Neslihan i Ruzgara już tam nie ma.. Emisja epizodów odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2022 roku.Miłość i przeznaczenie odc.. Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 21-23 lutego 2022 roku w TVP 2 o godzinie 17:10.Przysięga - odcinek 592 W 592. odcinku Przysięgi, którego emisję zaplanowano na środę 2 marca 2022 roku, Narin odwołuje swoje zeznanie, ponieważ Mert zniknął..

Streszczenie odcinka [09.03.2022] ... Promyk nadziei odc.

Tulay dużo pracuje i rzadko widuje się z Emirem.. Widzowie będą zszokowani .. Elif odc.. Ercan obserwuje Emira i Gulperi na polecenie siostry.. Ozan idzie do gabinetu Halina.Ostatni odcinek już w połowie marca.. Tymczasem Ahmet kupuje narzeczonej suknię śubną.Selma wraca do domu Suhejli, lecz Neslihan i Ruzgara już tam nie ma.. Streszczenie 136. odcinka serialu "Promyk nadziei" można znaleźć poniżej: Omer boi się o Ipek, wiedząc, że Mahmut został zwolniony z .Miłość i przeznaczenie odc.. Zobacz co wydarzy się w nowych odcinkach, które po polsku można oglądać TVP 1 oraz w internecie.W środę o godzinie 16:05 telewizja TVP 1 wyemituje Przysięga 137.. Suhejla wpada w panikę.. Koniecznie przeczytaj streszczenie 137. odcinka Promyka nadziei!Promyk nadziei streszczenie odcinków 156, 157, 158, 159, 160.. Akin oświadcza się Birce.. Stara się również dowiedzieć, co dzieje się u jego siostry.Promyk nadziei - opis 135 odcinka Kobiety, które ukradły niemowlaka, Salma i Suhejla, wprowadzają w plan swój pomysł.. Wszyscy dowiadują się, że Suhejla zabiła Zuhal.. Serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki.. "Serca na sprzedaż" - odcinek 13 - STRESZCZENIE epizodu z 23 lutego 2022.. Suhleja nie radzi sobie z opanowaniem nad strachem.. W tym czasie Neslihan zajmuje się dzieckiem, ale potem odnosi niewolę matce do szpitala..

Promyk nadziei odcinek 137.

"Miłość i przeznaczenie" to popularna turecka telenowela.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Tymczasem Ozan kłóci się z Halilem.. Ozan idzie do gabinetu Halina.Promyk nadziei - opis 137 odcinka Co stanie się w 137 odcinku Promyk nadziei?. Ozan idzie do.Streszczenie 137. odcinka serialu "Promyk nadziei" można znaleźć poniżej: Neslihan oddaje dziecko matce w szpitalu.. Eleni boi się ucieczkiElif odcinki 1147, 1148, 1149 streszczenia.. Emisja epizodów odbędzie .Miłość i przeznaczenie - odcinek 61 W 61. odcinku Miłości i przeznaczenia, którego emisję zaplanowano na środę 2 marca 2022 roku, Emine wpada na pomysł, by założyć firmę cateringową.Elif odcinki 1150, 1151 streszczenia.. Nie zamierza jednak widzieć się z ojcem.. 20:00 TV Puls Euforia EuforiaW 137. odcinku serialu " Promyk nadziei " Selma (Duygu Gökhan) wraca do domu Sühejli, lecz Neslihan i Ruzgara już tam nie ma.. Natomiast Ozan wdaje się w .Koniecznie przeczytaj streszczenie 137. odcinka Promyka nadziei!. Co się wydarzy w życiu bohaterów?. Neslihan odnosi niewolę matce do szpital.. Suhejla wpada w panikę.. Suhejla czuje się bardzo źle psychicznie.. Ozan idzie do gabinetu Halina szukać obciążających go dokumentów.. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia..

Ipek postanawia skończyć ze sobąPromyk nadziei odc.

Promyk nadziei Odcinek 137 Atomic Blonde Atomic Blonde Film sensacyjnyCzasy zimnej wojny.. Antonina sporządza portret pamięciowy oszusta; policjanci rozpoznają Trofimowicza.. Sühejla wyjawia mu, że kogoś zabiła.Kozacka miłość - odcinek 137 Karczmarz wyłudza pieniądze od matki Muchy.. Halil wraca i dochodzi do ostrej wymiany zdań na temat romansu Halila z Filiz.Streszczenie odcinków 137 i 138 serialu Przysięga.. Brytyjska agentka udaje się do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.. Neslihan odnosi niewolę matce do szpitala.. Sühejla wpada w panikę.. Siostra oddaje niemowle matce w szpitalu.Ahmet jest wściekły, że Filiz go zdradziła.. 54, 55, 56 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu?. Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 24-25 lutego 2022 roku w TVP 2 o godzinie 17:10.. Szczegółowe streszczenie znajduje sięPromyk nadziei streszczenie odcinków 127, 128, 129, 130, 131.. Mahmut idzie zabić Omera, a Suhejla IpekApril 17 ·.. "Dzikie pszczoły" - odcinek 168 - STRESZCZENIE epizodu z 24 lutego 2022.. Suhejla wpada w panikę.. Ozan (Ali Yağız Durmuş) idzie do gabinetu Halila (Şerif Bozkurt) szukać obciążających go dokumentów.Promyk nadziei odcinek 137 streszczenie .. Omer składa wizytę swojej matce..

135, 136 streszczenie.

Selma zjawia się w domu Suhleji, gdzie nie napotyka ani Neslihan, ani też Ruzgara.. Suhejla zdumiewa bliskich, gdy przychodzi na domową kolację..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt