Zyczenia urodzinowe dla mamy smieszne

Pobierz

Apr 6, 2022W dniu urodzin, Mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Chcę, żebyś była bystrą i pozytywną kobietą i dawała przykład swojemu dziecku.. A za rok znów na zabawę, będzie czas by zrobić strawę.Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Za bezgraniczną miłość Za uśmiech, który ogrzewa moje serce Za nieocenioną pomoc Za miliony wspólnych przygód Za serce, które okazywałaś mi każdego dnia - Dziękuję.. Możecie je wysyłać na FB, przez SMS lub WhatsApp.. Poniżej znajdziecie gotowe życzenia dla Twojej mamy.. Urodziny to zabawa, dzień szaleństwa - ważna sprawa,Każdy kto Cię zna - pamięta, dzień urodzin to rzecz święta,Spędź ten czas tak jak chcesz - wyjdź, wyluzuj i mnie weź!. Żadne słowa nie oddadzą tego, kim dla mnie jesteś.. Żaden płomień nie strawi mego uczucia do Ciebie.. Dzień radości, szczęścia, śmiechu Tańców do ostatka dechu.. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. Wystarczy kliknąć w wybrane życzenia, aby je skopiować.. Sto lat z okazji urodzin, wielu przyjaciół i wielu sukcesów.. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Dziś chcę złożyć Ci życzenia,w Dniu Urodzin Tobie życzy… Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, dziś są Twoje urodzinki!. Jesteś dla mnie kimś więcej niż siostrą, jesteś moją Matką Chrzestną..

Nie zaznała łez, goryczy, Tego Dziecko Twoje życzy.Śmieszne życzenia urodzinowe dla mamy.

Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat!3 days agoŚmieszne życzenia urodzinowe dla dorosłych Wszystkiego dobrego, porsche Urbańskiego, seksi tyłka jak Lopezka, cycków jak Rabczewska, kasy Hiltonówny, skromności Tuskówny, w łóżku Banderasa, w garści zawsze asa!. W dniu Twojego święta życzę Ci, abyś zawsze była mądra i zdrowa, a co do urody…Wiesz te kosmetyki w .Jun 13, 2022Mar 25, 2022May 31, 2021 Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci serdecznie życzę!Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, dziś są Twoje Urodzinki!. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Są ludzie co potrafią przekazać w serce promyk słońca dając nam uczucie te że to życie nie jest złe.. ***Życzenia na urodziny dla mamy śmieszne Życzenia Urodzinowe No Comment (Brak ocen) Mamo nie rób smutnej miny, Dziś są Twoje urodziny.. Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Żyj mi, Mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości..

Garść kwiatów mam dla ciebie i do tego słodki buziak, mam jeszcze prezencik małyJun 4, 2020Fajne życzenia urodzinowe dla mamy.

Pełen kwiatów zapach wiosny.. Piwa, wódki i miłości.. Życzę Ci byś była bystrą i pozytywną Siostro, gratulacje z okazji wakacji.. Dużo zdrowia i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku, trudów, łez,May 18, 2022Dziękuję Ci za uśmiech, który ogrzewa mnie w różnych chwilach życia Dziękuję za wsparcie Dziękuję za Twą pomoc.. Niech twa buzia wciąż się śmieje, Niechaj będą przyjaciele.. Miłych dni, ciekawych wrażeń, i spełnienia wszystkich marzeń.. Możesz też zobaczyć poważne życzenia na urodziny dla mamy.. Żadna istota nie zrobiła dla mnie tyle ile Ty dla mnie zrobiłaś.W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Żyj nam zdrowo tysiąc lat Bo na Tobie stoi świat.. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twoja córeczka życzy.. Zdrowia, szczęścia, pomyślności.. Niech Twój każdy nowy dzieńJan 11, 2021Apr 8, 2021W dniu urodzin droga moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Nie zatrzymuj się w połowie drogi, niech sukces towarzyszy Ci w biznesie.3 days agoŚMIESZNE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA KOBIETY.. Żyj mi wiecznie moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Twoja żona pójdzie z nami, to nie będzie trzaskać drzwiami.. Dziś urodzin nadszedł dzień, więc wpadamy w Twoją sień.. Niech Ci znikną troski, złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. Potem rok zrobimy przerwy, cała grupa do rezerwy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt