Test ania z zielonego wzgórza

Pobierz

bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Rozpocznij test.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281740.Ania z Zielonego Wzgórza Ciekawy test.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Film oparty na klasycznej powieści L.M.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Co Ania dodała do ciasta?. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Save Save Ania z Zielonego Wzgórza- Test 20 Pytań For Later.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Udostępnij.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1898 d) 1901 Rozwiązanie .. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

9475 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. anonim24 .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Cechą panny z Zielonego Wzgórza nie była: a) gadatliwość .a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucie"Ania z Zielonego Wzgórza" - najważniejsze momenty, test dla sprawdzenia wiadomości.. .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza"..

Ania z Zielonego Wzgórza- Test 20 Pytań ...Test Ania z zielonego wzgórza !

Na jaki kolor Ania ufarbowała sobie włosy?. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. test z lekturyAnia z Zielonego Wzgórza - test.. .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Skomentuj.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. mam z tego niedługo test i się to może przydać bardzo Odpowiedz.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Filmy.. POWODZENIA!. Podobne działy.. Ogólna wiedza literacka .1) Jak nazywa się autorka powieści ?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.Gatunek literacki Ania z Zielonego Wzgórza to powieść.. Gdzie znajdował .Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Ania z Zielonego Wzgórza.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Treść.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea.Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Akcja trwa długo (6 lat), występuje wielu bohaterów, narrator jest wszechwiedzący, a przede wszystkim - jest wiele wątków (np. wątek przyjaźni Ani z Dianą, znajomości z Gilbertem, nauki Ani w szkole, domowego życia Ani z Marylą i Mateuszem).Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Jaka jest geneza utworu?. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. Rozwiąż test!Klasa 6 - L. M. Montgomery: Ania z Zielonego Wzgórza - test "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością..

... Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" ... Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?

Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. (imiona i nazwisko) .Komentarze do: Ania z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) .. TYLE LAT I WCIĄŻ NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ DLACZEGO W POLSKIEJ WERSJI ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA, ZARÓWNO W KSIĄŻCE JAK I W FILMACH MAŁGORZATA JEST MAŁGORZATĄ A NIE TAK JAK W ORYGINALE RACHEL.. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Szukaj.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. a) Cukier - puder b) Krople walerianowe c) Olejek pomarańczowy d) Olejek cytrynowy 3.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. 2.Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Dorota 5 lat temu.. Lektury szkolne.. Życzę wam powodzenia!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt