Sprawdzian ze znajomości lektury hobbit czyli tam i z powrotem

Pobierz

Co to za słodycze?. Rozwiąż test!test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Motyw .. Czy nadajesz się na MORSA?. .Test jest króciutki i prosty.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Wypisz postacie występujące w utworze, podziel je na pozytywne i negatywne: (0-4) Postacie pozytywne Postacie negatywne 3.Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Pora sprawdzić przed sprawdzianem jak wiele z niej zapamiętałeś!. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. Tolkien'a.. .Test zawiera 30 pytań.. 2010-11-17 17:36:41Hobbit czyli tam i z powrotem autorstwa J R R Tolkiena Sprawozdanie recenzja Ostatnio miałam okazję przeczytać książkę J R R Tolkiena pt Hobbit czyli.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Najładniejsze prace nagrodzimy nagrodami książkowymi.Rysunek można wykonać w domu bądź na zajęciach w ramach prowadzonych kółek plastycznych w szkole.Sprawdzian z lektury J. R. R. Tolkiena pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" 1.. Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Milionerzy: Among Us!. Tolkiena.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Jak się nazywa główny bohater książki.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera- Ma się rozumieć!.

Tolkiena?Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.

277 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2012-05-24 23:06:48; Kto pisał sprawdzian z lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem" ?. Edytuj elementy.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij Udostępnij wg Katarzynawójciuk.. Lektury 5 lat temu.. PDF Materiały do wydruku.Test z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!J.R.R.. Sprawdzian ze znajomości lektury "Sklepy cynamonowe" Brunona Schulza.Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.zip na koncie użytkownika monkiegomery • Data dodania: 22 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem?. Klasa 6 Polski.. Skomentuj.. Ułóż prawdziwe imiona YouTuberów!J.R.R.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemHobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..

Tolkiena pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem".

Tolkien, Hobbit czyli tam i z powrotem, tłum.Maria Skibniewska, Warszawa 1960, Wydawnictwo ISKRY, str.12-13 II.Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Litery.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. #hobbit #lektury #lekturyszkolne #jrrtolkien #tolkien.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Szukaj.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Osadź.. Sprawdź swoją wiedzę!Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Polub.. Więcej.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Podobne ćwiczenia ze społeczności.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPodane poniżej scenariuszeHobbit, czyli tam i z powrotem; Nauka: Hobbit, czyli tam i z powrotem Test z lektury szkolnej z odpowiedziami.. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. szkoła podstawowa kl. 6 J.R.R.. czytania ze zrozumieniem oparty na fragmencie z "Hobbita" wraz z kryteriami oceniania.. Test: Mieszkańcy Miasta na Jeziorze powitali drużynę Thorina: a) z nienawiścią b) z obawą c) z radością i nadzieją na lepsze czasy d) ze złością .Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?

że w lekturze postacie mają typowo ludzkie cechy, oczywiście oprócz magicznych zdolności.. Nie była to szka-Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. 2012-04-19 14:30:45; Odpowiedzi z lektury,, Hobbit czyli tam i z .Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. M. Skibniewska, Iskry, W-wa 1997.Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Załóż własny blog!Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w konkursie plastycznym na pracę inspirowaną książką J.R.R.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.Nie przechodził drogą pod Pagórkiem od bardzo dawna, a mianowicie od śmierci swego przyjaciela, Starego Tuka, to .Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit..

Quizy Os. ... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Czy będziesz singlem w 2021 roku?. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Tak samo jak ludzie czyją strach, głód, tęsknotę za domem, radość, są .dołączam sprawdzian dostosowany do cyklu oraz propozycje tematów prac pisemnych.. Tolkien).. Nie uporamy się z naszymi sprawami do późna w noc, a przedtem musimy trochę użyć muzyki.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Napisz notę biograficzną J. R. R. Tolkiena (0-4).. Tolkiena.. Tolkien'a.SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Test składa się z 12 pytań.. DODATKOWE: .. Hobbit, czyli tam i z powrotem, tłum.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Udostępnij.. - Po kolacji także.. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt