Sprawdzian mnożenie i dzielenie klasa 2

Pobierz

2 •6 •7:4 +8 12 Sprawdzian 13 Imię i nazwiskotabliczka mnożenia online, tabliczka mnożenia dla dzieci, matematyczne zoo, matzoo, matzoo.pl, , tabliczka dzielenia, ułamki zwykłe, pole prostokąta .Mnożenie w zakresie 30 - Mnożenie i dzielenie w zakresie 30 - rzymskie - arabskie - Mnożenie w zakresie 100 - miesiace / rzymskie - Mnożenie do 50 (klasa II) Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Cel: Umiesz mnożyć i dzielić ułamki zwykłe oraz wykonać zadanie tekstowe na mnożenie i dzielenie ułamków.. A .Sprawdzian 6 Imię i nazwisko 21 23 0 26+35-14*29-36+47/2= Wyrażenia mianowane - jednostki długości 1.. Dzieci lepiej poznają tabliczka mnożenia mnożenia i dzielenia.. Mam nadzieję, że wszyscy sobie świetnie dadzą radę.. Przeczytajcie polecenia i zacznijcie rozwiązywać zadania od najłatwiejszego.Jimdo.. Rozwiązuje proste zadania z treścią na mnożenie w zakresie 30.. Tutaj możesz poćwiczyć tabliczkę mnożenia rozwiązując ćwiczenia na czas.. Dla chętnych na tablicy zapiszę kilka działań z mnożenia w zakresie 100.. Zadania dla ucznia: 1/ O godz. 11.00 wykonujesz poniższy sprawdzian 2/ Wysyłasz wykonane zadania na do godz. 13.00SPRAWDZIAN MATEMATYCZNY MNOŻENIE W ZAKRESIE 30 - ZADANIA TEKSTOWE Imię i nazwisko: .p/10p Kochane dzieciaki!. 2.12 Szacuje wyniki działań.. Mnoży liczbę naturalną przez liczbę 2.3 naturalną jednocyfrową, dwucyfrową pisemnie..

... Mnożenie i dzielenie do 100 -4.pdf.

Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.Mnożenie i dzielenie liczb w zakresie 50 3·6 4·6 3·8 2·12 2·8 18 16 24 24 20 24 5·4 1.. Sprawdzian z dzielenia i mnożenia.. 5 * 10 = 33: 11 = 8 * 6 = 64działania pisemne dodawanie pisemne A dodaj, odejmij pisemnie A-O pomnóż, podziel pisemnie A-O tabliczka mnożenia- tabelki 4.działania pisemne z dom ZD1 -ZD14 Zad dom działania pisemne + zadania zadania z treścią - dział pis Działania pisemne - kolejność działań liczby liczby nat dod i odejm D liczby nat dod i odejm do pełnych 10 liczby … Czytaj dalej Karty pracyPlik Zadania z treścią mnożenie i dzielenie kl.3.doc na koncie użytkownika dorotanik • folder edukacja matematyczna • Data dodania: 24 sty 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1.. Sprawdzane umiejętności Wymagania Uczeń: z podstawy programowej 1..

Mnożenie i dzielenie 1- do 70.pdf.

Zazwyczaj mam z matematyki same dwóje pały i tróje.. Oblicz.. Ile batonów jest we wszystkich kartonikach .Materiał zawiera 4 ilustracje (fotografie, obrazy, rysunki), 2 filmy, 16 ćwiczeń, w tym 11 interaktywnych.. Jacek dostał 18 znaczków od taty.. Możesz wybrać jedną liczbę, kilka liczb lub wszystkie liczby i następnie rozwiązać ćwiczenia odpowiadając w wyznaczonym czasie.. Na każdą odpowiedź masz 10 sekund.Matematyka 1-3.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Wybierz liczby, przez które chcesz mnożyć.. CP 8 .Klasa 2 Mnożenie klasa II Mnożenie i dzielenie w zakresie 30.. Macie przed sobą sprawdzian matematyczny.. 3.równania z jedną niewiadomą klasa 5, zadania tekstowe z matematyki klasa 3 mnożenie i dzielenie.. Osadź .3/ Matematyka - klasa Va Temat: Sprawdzian-mnożenie i dzielenie ułamków zwykłych.. Zilustruje działanie odwrotne do mnożenia za pomocą grafu.. Zamień dodawanie na mnożenie i oblicz.. Zadanie 1.. Oblicz..

Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 2.

Aby uzyskać dostęp do nielimitowanego korzystania z zadań dla swojej klasy i zapisywania się w rankingu portalu, należy zarejestrować się i wykupić abonament.. Zaproś rodzica/opiekuna, aby zapoznał się z abonamentami i pomógł Ci dokonać rejestracji.Mnożenie i dzielenie: nauka pisania: Obrazy religijne: Ortografia i Gramatyka: Piszemy cyferki: POMYSŁ NA WNĘTRZE: Psy: RELIGIA: serca: SKŁADANIE SERWETEK: Sprawdziany: sprawdziany(1) Szkoła podstawowa: Szkoła Podstawowa: Tabliczka mnożenia: Top-100 największych polskich hitów filmowych: Zadania tekstoweMateriał zawiera: - animacje wprowadzającą sposób obliczania ułamka danej liczby w kontekście realistycznym, - dwa ćwiczenia interaktywne na obliczanie ułamka danej liczby, - opis z ilustracją przedstawiający sposób obliczania ułamka danej liczby oraz odpowiednią regułąMnożenie i dzielenie (8 .. nauczyć do sprawdzianów.A i mam takie pytanie czy zrobićie też 8 klasę bo w mojej szkole doszły 7 i 8 klasy bo te 2 klasy doszył za gimnazjum i bardzo by było miło gdybyście dorobili jeszcze 8 klasę .. ja sam jestem bardzo słaby z matematyki.. jestem maciek chodze do 2 klasy i bardzo kocham zwierzeta ta strona bardzo mi pomogla!SPRAWDZIAN MATEMATYCZNY MNOZENIE W ZAKRESIE 30 - ZADANIA TEKSTOWE Imie i nazwisko:Mnożenie w zakresie 1000; Mnożenie pisemne (do 1000 i więcej) Dzielenie pisemne (do 1000 i więcej) Dzielenie z resztą; Działania różne w zakresie 1000 i więcej; Prawo rozdzielności mnożenia i dzielenia; Mnożenie i dzielenie przez wielokrotności 10; Zadania tekstowe dla klasy 4; Miary - Przeliczanie jednostek; Cyfry rzymskie .Sprawdzian ten traktuje głównie jako powtórkę..

Zamień dodawanie na mnożenie.

Stosuje pojęcie iloczyn liczb.. Filmy - dzielenie po równo cukierkami, układanie bukietów z kwiatówDZIAŁANIA PISEMNE - PLAN SPRAWDZIANU Z MATEMATYKI W KLASIE IV Zad.. Polub.. Oblicz.. Zilustruje działanie odwrotne do dzielenia za pomocą grafu.. Połącz działania z właściwymi wynikami.. Jestem ciekawa, czy bez mojej podpowiedzi będą pamiętały o jednostkach w zadaniach tekstowych.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.2.. Dodaje i odejmuje liczby naturalne 2.2 wielocyfrowe pisemnie 2.. Edytuj elementy.. Dobrze jest ćwiczyć 10 minut dziennie, powtarzając ją, osiągniesz lepsze rezultaty.. Ułożył je w klaserze w trzech rzędach, w każdym po tyle samo.Tabliczkę mnożenia najlepiej jest zapamiętać często ją powtarzając.. W 8 kartonikach jest po 7 batonów.. Uzupełnij tabelki, wpisując wyniki mnożenia lub dzielenia.. Pokoloruj tym samym kolorem działania i ich wyniki.. Stosuje pojecie iloraz liczb.. 10 : 2 = __ 15 : 3 = __ 16 : 4 = __Drogi Użytkowniku, bez rejestracji, możesz obejrzeć listę wszystkich zadań i podejrzeć zadania w pierwszym dziale klasy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt