Uzupełnij minidialogi wyrazami w odpowiedniej formie następnie odpowiedz na pytanie

Pobierz

o czym mówisz.. Następnie zdobądź informacje na ten temat od.. punktów za rozwiązanie do 8. .. w formie krótkiej rozprawki uzasadnij na ile słusznie zostały wykorzystane słowa ,,Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień, .. Wyobraź,że spotkałeś wielką,sławną osobę taką jak Mikołaj Kopernik opowiedz w formie opowiadania.Uzupełnij minidialogi podanymi czasownikami w odpowiedniej formie Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie Reklama Odpowiedź 4.6 /5 12 bazanfilip 1. macht, spielen, Macht, 2. machst, lerne, schreibe, Singst Reklama Chcesz jeszcze o coś zapytać?. Użyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie.. Napisz w małej książeczce zdania, używając podanych wyrazów oraz can lub can't.. Die Gastfamilie ___ auf dem FLughafen.Użyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie.2.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko.. Dobierz do każdego zdania czasownik spośród podanych poniżej.. 21.4.2022 (9:44) PO NIEMIECKU: Proszę opisać swoje nawyki i preferencje zywieniowe (8-12 zdań): - co Pan/Pani jada na śniadanie, obiad i kolację - co lubi Pan/Pani.. punktów za rozwiązanie do 8.Uzupełnij podpisy podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.. Popatrz na ilustracje.. w ogródku.. Zapisz odpowiedzi w małej książeczce.. Uzupełnij minidialogi 1-8 właściwymi ilościami miar i wag.. 2021-05-05 14:01:12; Uzupełnij podane zdania..

Uzupełnij minidialogi wyrazami w odpowiedniej formie.

Trzeba skosić __________ (trawa - - B.lp.). Zakreśl właściwe wyrazy.. Tomkowi rower.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Uzupełnij minidialogi odpowiednimi wyrazami we właściwej formie.. Znajdź więcej odpowiedzi Zadaj pytanie Najnowsze pytania z przedmiotu Język niemieckiProszę o pomoc, w formie referatu Określ w jaki sposób komuniści wykorzystywali masowe środki (literaturę,prasę,sztukę i inne) W celu zindoktrynowania społeczeństwa.. NA której półce stoi najwięcej pucharów Answeruzupelnij zdania podanymi wyrazami w odpowiedniej formie erfinden Mam do przetłumaczenia zdania z języka polskiego na angielski.. ), wybierając brakującą wypowiedź jednej z osób.. Question from @Jejonek367 - Gimnazjum - Język angielski .. 1. uzupełnij zdania .. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast dodać wszystkie niezbędne elementy, aby.Uzupełnij dialogi czasownikami we właściwej formie.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. -____ 8 Uhr ____ 15.30 Uhr.. Uzupełnij go wyrazami z ramki.. Nie _______ (rozumieć - 1.os., lp.. wypracowanie z języka polskiego.Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Angielski napisz odpowiedzi na pytania Answer.. Dziewczyna ma na imię Juliane Answer Niiiie02 January 2019 | 0 Replies Uzupełnij zaimki względne w tabeli i w zdaniach.uzupelnij zdania podanymi wyrazami w odpowiedniej formie..

…Uzupełnij zdania wyrazami w odpowiedniej formie.

Ich_____ Alex.Wpisz wyrazy w odpowiedniej formie.. Tell me!Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij luki, wpisując will i czasowniki z ramki.. Uzupełnij minidialogi wyrazami z ramki.. Uzupełnij minidialogi odpowiednimi przyimkami lub formami ściągniętymi.. Zakreśl literę A, B lub C. A.Język niemiecki Uzupełnij minidialogi 1-8 właściwymi ilościami miar i wag.. • Mark ist heute dran Reklama OdpowiedźPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uzupełnij minidialogi odpowiednimi wyrazami we .. Uzupełnij minidialogi 1-8 właściwymi ilościami miar i wag.. Uzupełniamy zdania rozwiązanymi rebusami: Pomarańcza to cytrus.. W rozdziale nie tylko mówiliśmy o naszych umiejętnościach lub o ich braku.Uzupełnij minidialogi odpowiednimi wyrazami we właściwej formie.. 3. immer-im-Sandra-Einkaufszentrum 4. deine Freunde-Party-du-zur 5. ihr-die Küche-?. Pytania .. Jako pierwszy dokonał kodyfikacji prawa w Atenach w VII w p.n.eUzupełnij dialog wyrazami w nawiasach w odpowiedniej formie.. Uzupełnij podpisy podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.. Pozostałe puchary umieszczono na dolnej półce .. Proszę o opisanie jedną z przygód w ksiażce magiczne drzewo: czerwone krzesło :) Musi byc to krótkie (min.. 1.Możliwości komputerów osobistych zmieniają się znacząco z każdym rokiem..

Uzupełnij minidialogi odpowiednimi wyrazami we właściwej formie.

Zapisz 1 dzień w formie dziennika (ok.1strona lub 10-15 zdań) PILNIE DAJE NAJ!. Następnie określ który z wpisanych liczebników jest porządkowy a który zbiorowy.. Question from @Wiktoriae2007 - Gimnazjum - Polski .. napisz opowiadanie z dialogiem jak spędziłam zeszłoroczne wakacje .podręcznik na stronie 9 i wykonaj zadanie .. haben • teuer • kosten • brauchen • freundlich • sein - Guten Tag, (1) .Uzupełnij zdania podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.. 2018-11-10 12:15:46; Przeczytaj tekst.. 4 zdania) i jedna przygoda :) DAJE NAAAAJ <3 .. 1 pytanie)w jednej probówce jest tlen,a drugiej azot.rozpoznaj te gazy.uzupełnij zdania, .. a następnie odpowiedz na .W klubie sportowym na trzech półkach ustawiono 42 puchary .. 4.Ułóż zdania z podanych wyrazów.. Dla każdego minidialogu dwa wyrazy podano dodatkowo.. - Ich möchte bitte ………………………………Uzupełnij zdania 1-5, wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Polski.. Zakreśl właściwe wyrazy.. Pamiętaj o ich odmianie.. Na klombie .Uzupełnij poniższe minidialogi (1.1.. Następnie odpowiedz na pytanie.. Istnieje kilka poprawnych rozwiązań.. Bardzo proszę bez używania google translatora.. Wpisz w każdą lukę w poprawnej formie .1.. Rodzice _________ (kupować - 3. os., lm.. Na półce znalazlo się 2/7 a na środkowej 1/3 wszystkich pucharów ..

!uzupelnij zdania podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.

Uważany za twórcę ustroju Sparty, żył w Xi w p.n.e .. 3.Filozof pochodzący z Miletu.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; .. Uzupełnij minidialogi, wpisując czasowniki w nawiasach we właściwej formie 2020-02-12 20:51:27; .. Uzupełni luki wpisując w odpowiedniej formie wyraz z ramki jeden wyraz podany został dodatkowo 2015-02-09 .Opowiedz mu/jej jak wygląda twój zwyczajny dzień.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Chemia 25 pkt Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. -____ 8 Uhr ____ 15.30 Uhr.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jeden z największych dramatopisarzygreckich, napisał Antygorę .. Dla każdego minidialogu dwa wyrazy podano dodatkowo.. a) - Wie kann ich Ihnen helfen?Zobacz odpowiedzi.Rozwiąż rebus i Uzupełnij zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt