Książka głowa na tranzystorach

Pobierz

Egmont - najlepsze tytuły .. Trochę wkurzało mnie to, że raz jest zapisane w czasie teraźniejszym, a czasem w przyszłym, a tak to zarzutów brak.€6.79 - Używany - jak nowa.. W szóstej klasie założył Związek Niesienia Ulgi Ofiarom Przemocy, którego celem była pomoc kolegom prześladowanym w domu oraz zakup słodyczy dla uczniów, którzy otrzymali .Marcin Bigoszewski, uczeń klasy VI, nazywany jest przez kolegów "głową na tranzystorach".. Innym zadaniem związku miało być niesienie pomocy kolegom prześladowanym w domu.Głowa na tranzystorach "Głowa na tranzystorach to opowieść o przygodach Marcina Bigoszewskiego i jego przyjaciół.. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.. Autorem książki jest Hanna Ożogowska.. W głowie głównego bohatera rodzą się najróżniejsze pomysły, a je.KUP «Głowa Na Tranzystorach - Hanna Ożogowska» [KSIĄŻKA] Autor: Hanna Ożogowska ★ 30 dni na zwrot ★ Bezpieczne i udane zakupy tylko z Dvdmax.pl ★.Głowa Na Tranzystorach sierpnia 21, 2014 .. Kup książkę.. 232 str. 3 godz. 52 min.. W głowie głównego bohatera rodzą się najróżniejsze pomysły, a jego wyobraźnia.. "Głowa na tranzystorach to opowieść o przygodach Marcina Bigoszewskiego i jego przyjaciół.. W głowie głównego bohatera rodzą się najróżniejsze pomysły, a jego wyobraźnia zdaje się nie mieć końca.Zarys książki pt. "Głowa na tranzystorach" autorstwa Hanna Ożogowska..

Głowa na tranzystorach.

Sprzedam, kupię na OLX.pl Dodaj ogłoszenie.. OLX.pl.. Większa część dotyczy spraw szkolnych, ale ch "Związek Niesienia Ulgi Ofiarom Przemocy" czyli jak osłodzić ciężki los ucznia.Głowa na tranzystorach na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Wybierz kategorię Wszystkie.. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca.. Nowa.. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty.. Język wydania: polski Język oryginału: polski Liczba stron: 232 Numer wydania: I Data premiery: 2017-12-13 Rok wydania: 2017 Forma: książka Wymiary produktu [mm]: 213 x 27 x 153 Indeks: 25156478Marcin Bigoszewski sam siebie nazwał głową na tranzystorach, gdyż jego pomysłowość nie miała granic.. "Głowa na tranzystorach to opowieść o przygodach Marcina Bigoszewskiego i jego przyjaciół.. Założył w szóstej klasie Związek Niesienia Ulgi Ofiarom Przemocy, przeznaczając zebrane pieniądze na słodycze dla uczniów, którzy otrzymali złe oceny.. Inne wydania Dodaj do pakietu Kup książkę "Głowa na tranzystorach to opowieść o przygodach Marcina Bigoszewskiego i jego przyjaciół.Książka Głowa na tranzystorach - sprawdź opinie i opis produktu.. 0 0; Mój OLX..

Wszystkie; Stan ...Głowa na tranzystorach.

"Głowa na tranzystorach to opowieść o przygodach Marcina Bigoszewskiego i jego przyjaciół.. Założył w szóstej klasie Związek Niesienia Ulgi Ofiarom Przemocy, przeznaczając zebrane pieniądze na słodycze dla uczniów, którzy otrzymali złe oceny.Książka Głowa na tranzystorach / Hanna Ożogowska, Zielona Sowa, 20,88 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz!. W głowie głównego bohatera rodzą się najróżniejsze pomysły, a jego wyobraźnia zdaje się nie mieć końca.. Książkowe bestsellery z tych samych kategorii -30%Zaśmiewałam się do łez, czytając "Głowę na tranzystorach".. Kategorie .Książka Głowa na tranzystorach - Ożogowska Hanna Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24hRok wydania: 2017 Opis " Głowa na tranzystorach to opowieść o przygodach Marcina Bigoszewskiego i jego przyjaciół.. W głowie głównego bohatera rodzą się najróżniejsze pomysły, a jego wyobraźnia zdaje się nie mieć końca.. Rodzaj.. "Głowa na tranzystorach to opowieść o przygodach Marcina Bigoszewskiego i jego przyjaciół.Głowa na tranzystorach Autor: Ożogowska Hanna : Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa : Redakcja: Misiak Iwona Język wydania: polski Język oryginału: polski Numer wydania: I Data premiery: 2009-07-01 Rok wydania: 2009 Forma: książka Wymiary produktu [mm]: 232 x 30 x 146 Indeks: 61920460Głowa na tranzystorach Autor: Ożogowska Hanna : Wydawnictwo: Books Sp..

Książka Głowa na tranzystorach liczy 232 stron.

Książka nowa.. Ostatnio wybrane: Wybierz lokalizację: + 0 km 0 + 0 km .. szukaj również w opisach.. Jego pomysły zaskakują wszystkich : zakłada "Związek Niesienia Ulgi Ofiarom Przemocy" - fundujący lody i ciastka za każdą złą ocenę, wmawia młodej nauczycielce, że koledzy z klasy są dręczeni przez rodziców średniowiecznymi metodami wychowawczymi.. tylko ze zdjęciem.. Oprawa jest twarda.. Dowiedz się więcej o Reklamie graficznej .Książka Głowa na tranzystorach autorstwa Ożogowska dostępna w sklepie book2hand.pl w cenie 3.79 zł | Zamów dostawę do dowolnego paczkomatu lub zapłać wygodnie przy odbiorze.Opis treści.. :) "Głowa na tranzystorach" to książka o wszelakich pomysłach rodzących się w młodych łepetynach (chociaż nie zawsze najfortunniejszych), ale też o przyjaźni i dorastaniu.. Ten format reklamy jest dostępny w Allegro Ads.. zdaje się nie mieć końca.Marcin Bigoszewski sam siebie nazwał głową na tranzystorach, gdyż jego pomysłowość nie miała granic.. Stan książek.. Dla malucha Dla młodzieży Dla przedszkolaka Dla ucznia Kicia Kocia Książki dla młodzieży Kajko i kokosz CzuCzu;Głowa Na Tranzystorach najnowsze ogłoszenia na OLX.pl..

Marcin Bigoszewski sam siebie nazwał głową na tranzystorach, gdyż jego pomysłowość nie miała granic.

W głowie głównego bohatera rodzą się najróżniejsze pomysły, a jego wyobraźnia zdaje się nie mieć końca.Książka Głowa na tranzystorach pochodzi z wydawnictwa Ibis.. Promocje .. tylko z przesyłką OLX Filtry.. Szukaj Bestsellery; Książki dla dzieci.. W głowie głównego bohatera rodzą się najróżniejsze pomysły, a jego wyobraźnia zdaje się nie mieć końca.. Hanna Ożogowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Książkowe IBiS literatura dziecięca.. Książki.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Głowa na tranzystorach - opis wydawcy: "Głowa na tranzystorach to opowieść o przygodach Marcina Bigoszewskiego i jego przyjaciół.. Jej wymiary to 150x215.. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteriaPokaż identyfikator wersji cl-e2101-n4861-p4549-nodict-cul-1--0518 - kopiuj.. Inne wydania.. Skarpa Warszawska - najlepsze tytuły .. Książka dobra, pouczająca i pełna humoru, ale według mnie nie dorównuje ,, Mikołajkowi''.. "Bigosa", czyli Marcina Bigoszewskiego, lubimy za jego oryginalne pomysły, które przysparzają mu wielu kłopotów.Głowa na tranzystorach Hanna Ożogowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Książkowe IBiS literatura dziecięca 232 str. 3 godz. 52 min.. Książki.. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji.. To prześmieszna, pełna humoru opowieść o niezwykle pomysłowym chłopcu i jego przyjacielu, która bawi, uczy, wyjaśnia wiele rzeczy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt