Opisz siebie i swoją rodzinę po niemiecku

Pobierz

Mama, tata, siostra i ja.. Moj Tata Andrzej jest niskim meżczyzną z czarnymi włosami i okularami.Lubi patrzeć na sport.Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla chłopaka - wzór.. +1 głos.. Moja siostra ma na imię Paula, ma 25 lat, mieszka w Anglii.. Jest pracownikiem biurowym.. Treść .Opisz swoja rodzine po niemiecku : Moja rodzina składa sie z Mamy,Taty i dwóch braci.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.. Mój tata jest prawnikiem ma 42 lata i lubi grać w warcaby.. Ich bin ein Einzelkind.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Mój ojczym ma na imię Wiesław.. Lubi czytać i gotować.. Fotografuję chętnie naturę.. Mam 13 lat.Lubię słuchać muzyki.Moja mama Marzanna Agnieszka jest nieduża przy tuszy i Czarno włosa.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Lubi oglądać telewizję.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Ma 62 lata.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem obojętnie) ,charakter (miły przyjacielski itp)Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Mam też brata.Opisz swoją rodzinę po niemiecku.

Jest ślusarzem.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. Mój tata ma na imie tadeusz.Jest wysoki i szczupły.. Lubi czytać i gotować.. Pracuje jako Magazynier.. Pracuje w Sklepie Medyczny .. Lubi czytać.. Lubi zwierzęta.Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. 5,275 wizyt.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Moja siostra jest sprzedawcą ma 25 lat i .Przykład opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem Opis siebie po niemiecku dla dziewczyny - wzór.. Jest szczupły i wysoki.. Ich bin (data urodzenia) in (gdzie sie urodziles) geboren.. Opisz rodzinę po niemiecku poziom podstawowy, klasa 1. : Moja rodzina składa się z 4 osób.. Spotykane się jednak także inne opisy, jak na przykład opis członka rodziny: mamy, taty, babci, dziadka albo ulubionego nauczyciela.pomÓzcie mi napisaĆ zadanie domowe opisz swojĄ rodzinĘ po niemiecku;/ 2010-01-30 16:29:49 w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23Opisz swoją rodzinę po niemiecku : Mam na imię Krzysiek ..

Opisz siebie po niemiecku.

Jest szczupły i wysoki.. Lubi gotować.. Moja rodzina.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Opisz swoją rodzinę po niemiecku w około 10 zdaniach Moja rodzina nie jest duża.. Jest niska i pracowita .. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. .Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Jest pracownikiem biurowym.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Uczęszczam do gimnazjum.. Jezdzi taxi, interesuje się komputerami.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Pracuje jako Magazynier.. Moja babcia ma na imię Zuzanna a mój dziadek ma na imię Janek, moja babcia mieszka w Skarszewie a dziadek .Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku..

Lubi czytać książki.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.

Ich wohne in (miasto w ktorym mieszkasz).. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opisz swoją rodzinę Podobne tematy.. Mama ma na imię Danuta.. 35,733 wizyt.. Moja mama ma na imię Dorota i bardzo lubi gotować, a mój tata ma na imię Roman i jest kierowcą i bardzo lubi siedzieć przed telewizorem.. Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 latOpisz siebie i swoja rodzine po niemiecku 2 Zobacz odpowiedzi inselll inselll Ich heiße Monika.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Mój tata ma na imię Grzegorz.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Jest nauczycielką.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Opis osoby po niemiecku to najczęściej stosowany rodzaj opisu.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41XarXen.. Lubi zwierzęta.Opisz swoja rodzine po niemiecku : Moja rodzina składa sie z Mamy,Taty i dwóch braci..

Interesuje się motoryzacją.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.

Starszy brat ma na imię Patryk .. poleca 80 % 1246 głosów.. Ma 44 lata.. Ma 62 lata.. Pracuje w Sklepie Medyczny .. Moja mama jest krawcową ma 40 lat i lubi zwierzęta.. Poziom podstawowy, klasa 1gim.. Jest niska i pracowita .. Mój tata, Marek ma 48 lat i z zawodu jest automatykiem (mechanikiem).. To jest moja rodzina.. Alkohol alkoholizm alkoholizm w rodzinie bezrobocie Czym jest rodzina Funkcje rodziny nałóg rodzice rodzina uzależnienie od alkoholu.. Na ogół opis osoby po niemiecku to opis siebie, opis koleżanki lub kolegi.. Starszy brat ma na imię Patryk .. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Moja mama ma 40 lat, ma na imię Monika i zajmuje się domem.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaCzłonkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Mama ma na imię Danuta.. Ma 44 lata.. Jezdzi taxi, interesuje się komputerami.. Moja babcia nazywa się Gertruda.. Mój brat ma na imię Bartek.. poleca82% Język polski .. Interesuje się motoryzacją.Opisz swoją rodzinę po niemiecku : Moja mama ma na imię Emilia.. Mój tata ma na imie tadeusz.Jest wysoki i szczupły..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt