Opisz swoje wakacje po niemiecku w czasie perfekt

Pobierz

Opis jest z życia wzięty, a konkretnie życia mojego i Fabiana Jak widzisz stosuję raz czas Präteritum, raz Perfekt, odnosząc się do przeszłości.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis wakacji po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Opis wakacji w formie dialogu po angielsku w czasie przeszłym.. +2 głosów.. Pojechaliśmy tam autem.. Każdej osobie, której udzielam korepetycji z niemieckiego, zaznaczam, że odmiana czasownika sein (być), haben (mieć) oraz werden (stawać się) musi być wyuczona na wyrywki.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.W drugim tygodniu padał deszcz.. zadanie dodane 8 listopada 2010 w Język francuski przez użytkownika MyliszSieSkarbie (-3,870) [Gimnazjum]Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten .. Moja rodzina nie jest duża i składa się z czterech osób: mojej mamy, taty, siostry i mnie.. przerwa semestralna, .. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Przykłady użycia - "wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.

Czas Perfekt używany jest gdy mówimy o czynnościach zakończonych w przeszłości, których skutki są obecne w momencie mówienia.. Spędziłam tam świetnie czas.. O przeszłości w języku niemieckim możesz również mówić w czasie Präteritum, ale to właśnie Perfekt jest używany częściej.. W domu mamy również psa i kota.. Dlaczego?. Dann bin ich in die Schule gegangen.Perfekt - tak nazywa się czas, dzięki któremu można powiedzieć coś w przeszłości.. Ewa i ja dużo spacerowałyśmy oraz lepiłyśmy bałwany.. Co jest takiego szczególnego w Perfekt?. Proszę bardzo o pomocOpisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. To były moje najlepsze wakacje.. Byłam tam z moimi najlepszymi przyjaciółkami: Kasią i Anią.. Wypracowanie jest na poziomie gimnazjum, może być pomocne jako podsumowanie tematu o czasie przeszłym Perfekt.. Większość czasu spędziłam z moja przyjaciółką Ewą.. 12,514 wizyt.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. Zwróć uwagę na szczegóły.. 63% Język niemiecki formy czasowników w Imperfekt i Partizip Perfekt; 82% Opis dnia w czasie perfekt; Polecane teksty: 81% Odmiana rodzajników i zaimków ; 82% List formalny do firmy .Opisz swój dzień po niemiecku w czasie Perfekt .wakacje czas Perfekt Moje wakacje spędziłam nad morzem,dokładnie 20 km od Kołobrzegu w Byszewie u mojej kochanej babci i wujka.Właśnie tam poznałam super kolegów i się zakochałam.Na początku było trochę nudno bo ciągle jeździliśmy po rodzinie której dawno nie widziałyśmy.Ale gdy rodzice wyjechali z moimi młodszymi siostrami a ja zostałam z starszą siostrą było wspaniale .Naprawdę nie warto przepisywać tego "na żywca", lepiej pomyśleć chwilę i napisać coś swojego..

Opisać swoje wakacje w czasie Imparfait - francuski.

84% Opis dnia w czasie .Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.. Podróż dużo kosztowała, ale niczego nie żałuję.. Tworząc zdanie w czasie Perfekt musimy użyć czasownika posiłkowego haben lub sein oraz imiesłowa czasu przeszłego (Partizip II)Opisz swoje wakacje w czasie prateritum Gdzie byłeś, z kim,czym pojechałeś,jaka była pogoda ( 4 określenia), co tam robiłeś (5 czynności ) Bardzo proszę o krótką wypowiedz nie zalezy mi na tym czy to będą góry morze czy też inne miejsce.. Wakacje spędziłam w domu.. Zanim przystąpisz do pisania, przemyśl dokładnie, co masz opisać.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Potrzebuję opis wakacji po niemiecku w czasie perfekt.. rzeczownik.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Najlepiej przetłumaczenie tego : W te wakacje byłam z rodziną nad morzem w miejscowości Dziwnów..

Spójrz:Pobierz: napisz opis dnia po niemiecku w czasie perfekt.pdf.

Mama ma 54 lata i pracuje jako sekretarka w dużej firmie.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.W tym roku spędziłam swoje ferie zimowe w domu nie miałem jednak czasu na nudę i uważam, że były one całkiem ciekawe.. Zbierz i zapisz przydatne słownictwo dotyczące .. "wakacje" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "wakacje" po polsku .. Czas spędziłam bardzo aktywnie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Moje ostatnie wakacje spędziłam w Australii.. Ich habe meine Sommerferien zu Hause verbracht.Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. .Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Zjadłam obiad.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.ODMIANA CZASOWNIKA SEIN W CZASIE PRZESZŁYM PRÄTERITUM / IMPERFEKT .. Potem poszłam do szkoły.. Są to trzy podstawowe czasowniki w języku niemieckim i ich opanowanie musi być perfekcyjne.W opisach zachowujemy: statyczność (brak ruchu, niezmienność położenia opisywanego obiektu), przestrzenność (umieszczenie obiektu w określonej przestrzeni), niezmienność w czasie.. Opisac swoje wakacje tylko w czasie "Imparfait" - francuski.. Dużo spacerowaliśmy wieczorami, a rano chodziliśmy na plażę..

Opis po niemiecku .

Spędziliśmy tam dwa tygodnie.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Moja mama ma na imię Eva.. wakacje.. Nudziłam się przez całe wakacje.. Czasami jeździłyśmy również na sankach oraz łyżwach.Opis dnia po niemiecku .. Żeby zrobić zdanie w Perfekt, potrzebujesz dwóch czasowników.. Uważam, że moja mama jest mądra, sprawiedliwa oraz wyrozumiała.Opisz w 10-15 zdaniach po niemiecku swoje wakacje .. Morze było spokojne i zimne.Witam.. Gestern habe ich einen ganz normalen Tag gehabt.A teraz czas na przykładowy opis wakacji po niemiecku.. 1 odpowiedź.. Nocowaliśmy w przyczepi campingowej.. Po południu poszłam do domu.. W domu odpoczywałam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt