A kiedy przyjdzie po mnie zegarmistrz światła purpurowy tekst

Pobierz

Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie, na zawsze.. Zgasną podłogi i z powietrza.. ; Dwa razy pojawia się tekst Na wszystko jeszcze raz popatrzę po polsku.. A kiedy wreszcie przyjdzie po mnie.. a G D a C G D aA kiedy przyjdzie także po mnie.. Zegarmistrz światła.. E h. to będę jasny i gotowy.. By mi zabełtać błękit w głowie.. D a. to będę jasny i gotowy.. Na wszystko jeszcze raz popatrzę.. A kiedy przyjdzie także po mnieA kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy Spłyną przeze mnie dni na przestrzał Zgasną podłogi i powietrza Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie - na zawsze.Zegarmistrz światła - tekst i chwyty.. Zegarmistrz światła purpurowy.. Na wszystko jeszcze raz popatrzę.A kiedy wreszcie przyjdzie po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy Spłyną przeze mnie dni na przestrzał Zgasną podłogi i z powietrza Warszawa 105,6 FMA kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy Spłyną przeze mnie dni na przestrzał Zgasną podłogi i powietrza Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie - na zawsze.Zegarmistrz światła Tadeusz Woźniak A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy Spłyną przeze mnie dni na przestrzał Zgasną podłogi i powietrza Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie - na zawsze..

A kiedy przyjdzie takze po mnie a G. zegarmistrz swiatla purpurowy D a.

Zgasną podłogi i z powietrza.. To będę jasny i gotowy.. I pójdę nie wiem gdzie, na zawsze.. Zegarmistrz światła purpurowy.. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał.. By mi zabełtać błękit w głowie.. Na wszystko jeszcze raz popatrzęNajczęściej pojawiające się teksty w piosence Zegarmistrz Światła:; Trzy razy pojawia się tekst A kiedy przyjdzie także po mnie po polsku.. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał,Tekst piosenki [Intro] A kiedy przyjdzie także po mnie.. Zegarmistrz światła A kiedy przyjdzie także po mnie, Zegarmistrz światła purpurowy, By mi zabełtać błękit w głowie, To będę jasny i gotowy.. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał.. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał Zgasną podłogi i powietrza Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę - nie wiem, gdzie - na zawsze .. ; Dwa razy pojawia się tekst By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy po polsku.. Słowa piosenki (czyli dokładnie dwie zwrotki) napisał poeta, malarz i filozof Bogdan Chorążuk.. A kiedy przyjdzie także po mnie.. A kiedy przyjdzie także po mnie .1.. C G. By mi zabełtać błękit w głowie.. a G. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał.A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz Światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy..

E h. zegarmistrz światła purpurowy.

Zegarmistrz światła purpurowy.. Utwór o odchodzeniu, malarski, z różnymi barwami, zróżnicowanym światłocieniem.. A kiedy także przyjdzie po mnie Zegarmistrz światła purpurowyA kiedy wreszcie przyjdzie po mnie.. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał.. A kiedy przyjdzie także po mnie.. Zegarmistrz światła - A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy, By mi zabełtać błękit w głowie, To będę jasny i gotowy Zgasną podłogi i .A kiedy przyjdzie także po mnie.. A kiedy przyjdzie także po mnie.. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał, Zgasną podłogi i powietrza, Na wszystko jeszcze raz popatrzę, I pójdę, nie wiem gdzie - na zawsze.Tekst piosenki: A kiedy wreszcie przyjdzie po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy.. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał Zgasną pożogi i powietrza Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie na zawsze.. Na wszystko jeszcze raz popatrzę.. ; Dwa razy pojawia się tekst Zgasną podłogi i powietrza po polsku.. Zegarmistrz światła purpurowy, By mi zabełtać błękit w głowie, To będę jasny i gotowy..

D a. zegarmistrz światła purpurowy.

By mi zabeltac blekit w głowie C G. to bede jasny i gotowy D a. Spłyną przeze mnie dni na przestrzal.. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał, Zgasną podłogi i powietrza, Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie na zawsze.. A kiedy wreszcie przyjdzie po mnie.Zegarmistrz światła - Tadeusz Woźniak A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy, By mi zabełtać błękit w głowie, To będę jasny i gotowy.. Zegarmistrz światła purpurowy.. Pozostanie po mnie garstka wspomnień.. [Zwrotka 1] A kiedy przyjdzie także po mnie, odejdę spokojnie, godnie Pozostanie po mnie garstka wspomnień.. Oby te dobre, oby te drobne wyczynki poszły w niepamięćA kiedy przyjdzie także po mnie zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtac błekit w głowie to będę jasny i gotowy Spłyną przeze mnie dni na przestrzał zgasną podłogi i powietrza Na wszystko jeszcze raz popatrzę i pójdę nie wiem gdzie na zawsze Powszechnie przyjmuje się, że tekst mówi o śmierci, i w tym sensie jest on również wariacją o starości.Teksty piosenek wraz z akordami.. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał.. Zgasną podłogi i powietrza.. "A kiedy przyjdzie także po mnie zegarmistrz światła purpurowy.. "A kiedy przyjdzie także do mnie a G zegarmistrz światła purpurowy, D a by mi za.. Dziadek zegarmistrz (autor / wykonawca: -) Coś w tym było nie wiem co, że mój dziadek lubił to, był najlepszym zegarmistrzem w okolicy.A kiedy przyjdzie także po mnie..

E h. Zegarmistrz światła purpurowy.

By mi zabełtać błękit w głowie.. Na wszystko jeszcze raz popatrzę.A kiedy przyjdzie po mnie.. zgasną podłogi i powietrza.. By mi zabełtać błękit w głowie.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Basti wraz z tłumaczeniem.A kiedy przyjdzie także po mnie, odejdę spokojnie, godnie.. Pozostanie po mnie garstka wspomnień.. Oby te dobre, oby te drobne wyczynki poszły w niepamięć.. To będę jasny i gotowy.. E h. To będę jasny i gotowy .. To będę jasny i gotowy.. h A. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał.z YouTube z Google Video z Kipme.. I pójdę nie wiem gdzie na zawsze.. Na wszystko jeszcze raz popatrzę.Zegarmistrz światła.. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał, Zgasną podłogi i powietrza.. Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie, na zawsze.. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał.. ; Dwa razy pojawia się tekst Zgasną podłogi i powietrza po polsku.. Zgasną podłogi i powietrza.. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał, Zgasną podłogi i powietrza.. To chyba nie problem wybaczyć .Zegarmistrz światła (autor / wykonawca: T.Woźniak) A kiedy przyjdzie także do mnie a G zegarmistrz światła purpurowy, D a by mi za.. Zegarmistrz (autor / wykonawca: nie pamiętam:P) A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To b. Zegarmistrz światła (autor / wykonawca: Marek .Tekst.. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał, Zgasną podłogi i powietrza.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Trio chłopaków wraz z tłumaczeniem.Baby in the House: A kiedy przyjdzie także po mnie zegarmistrz światła purpurowy.. Baby in the House środa, 21 września 2011 A kiedy przyjdzie także po mnie zegarmistrz światła purpurowy.. Już od pierwszego momentu, kiedy dowiedziałam się, że mój brzuszek zamieszkuje mały Szuszek, paraliżowała mnie myśl o jego utracie.Akordy,Chwyty - Wykonawcy: Tadeusz Woźniak, tekst: Bogdan Chorążuk, muzyka: Tadeusz Woźniak.. To będę jasny i gotowy.. A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy Spłyną przeze mnie dni na przestrzał Zgasną podłogi i powietrza Na wszystko jeszcze raz popatrzę Zanim odejdę stąd na zawsze A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowyNajczęściej pojawiające się teksty w piosence Zegarmistrz Światła:; Trzy razy pojawia się tekst A kiedy przyjdzie także po mnie po polsku.. By mi zabełtać błękit w głowie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt