Dopasuj odpowiedzi af do pytań z ćwiczenia 2

Pobierz

5 odpowiedz na pytania z poprzedniego zadania tak byDopasuj odpowiedzi a-f do pytań z ćw.. WorkbookDopasuj odpowiedzi do pytań.. Proszę jak najszybciej 2 Complete the sentences.. 1 Uzupełnij zdania twierdzące czasownikami regularnymi w formie czasu Past Simple.. Workbook opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plDopasuj odpowiedzi a-f do pytań z ćwiczenia 1 angielski niewiem zabardzo czy 1 jest dobrze 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama Roadster Roadster a 4. does b 5. do c 1. do d 6. do e 3. do f 2. does im stephen howking w a4 powinno być do .Temat: Czas Past Simple- ćwiczenia podsumowujące czas przeszły.. Reklama Reklama Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. ćwiczenie 3 ze strony 32 Opisz zachowanie nastolatków.. Następnie ułóż zdania, w których zastosujesz zaprzeczone formy przymiotników z poprzedniego ćwiczenia.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Workbook Uwaga!. Question from @Bananek153 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPytania i odpowiedzi w języku angielskim ćwiczenia.. Lekcja 3.Dopasuj odpowiedzi do pytań.. 3 uzupełnij dialog wpisując do, does, don't, doesn't.. Zrób ćwiczenie 3.. Błagam pomóżcie!. Answer.Dopasuj pytania do odpowiedzi.. 1 wybierz poprawne odpowiedzi w pytaniach (Does - III osoba liczby pojedycznej).. 08.06 - 10.06.2020 r.Zeszyt ćwiczeń str. 62.. 2/96 - napisz odpowiedzi do pytań ..

Dopasuj odpowiedzi do pytań z ćwiczenia 2.

Jeden temat jest podany dodatkowo.. Dodaj.. ćwiczenie 2 ze strony 32 Dopasuj do zwrotów w języku niemieckim ich polskie odpowiedniki.. Zadaje te pytanie już 3 raz!. W naszym podręczniku i zeszycie ćwiczeń są krótkie ćwiczenia, z pomocą których utrwalimy materiał z dzisiejszej lekcji.. Dopasuj czasowniki 1 - 6 do wyrażeń a - f. 2 - f drink a lot of water 5.. Paul przeprowadza wywiad z Pedro dla magazynu YTV.. e) Does she like spendink her holidays with her .Dopasuj odpowiedzi a-f do pytań z ćwiczenia 1 angielskiniewiem zabardzo czy 1 jest dobrze.. Zeszyt ćwiczeń opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl Uwaga!Krótkie pytania i odpowiedzi w czasie Present Simple tworzymy następująco:Twierdzące:Yes, I/y Odpowiedź na zadanie z English Class A1+.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 30.10.2018 (10:16) - przydatność: 29% - głosów: 28.. Jak coś to sorry za jakość zdjęcia.. 1/96 - dopasuj do każdego tekstu temat jaki jest w nim poruszany.. Zapisz je w zeszycie.Temat: Lydia's blog - praca z tekstem.. 2011-03-21 20:51:21; Angielski.. Pytania .. Niestety nie ma żadnych dodatkowych elementów, które pomogą w prawidłowym dopasowaniu.. odpowiedzi 1 Yes, she does.. 2010-11-13 19:27:46Ćwiczenie 10.. 4 utwórz pytania z podanych informacji.. Następnie odegrajcie dialogi w parach..

...Dopasuj odpowiedzi a-f do pytań z ćwiczenia 2.

Szkoła - zapytaj eksperta (1059) Szkoła - zapytaj eksperta (1059) Wszystkie (1059) Język angielski (715) Język polski (154) Matematyka (190) Biznes i Finanse (35900) .W tym artykule .Egzamin ósmoklasisty 2020: ANGIELSKI - ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE, rozwiązania zadań, przecieki 18.06.2020.. Na RMF 24 publikujemy arkusz .Z racji tego, iż egzamin ósmoklasisty jest czymś nowym i takich arkuszy nie ma jeszcze zbyt wiele, to zachęcam Cię do zapoznania się także z arkuszami pochodzącymi z egzaminu gimnazja…Dopasuj odpowiedzi do pytań z ćwiczenia 3.. Does Sara believe Steve ?15 Wybierz cztery przymiotniki z ćwiczenia 14.. Opowiedz koledze/koleżance o sytuacjach ze swojego życia, do których można je zastosować.. Wpisz numery pytań w kratki za odpowiedziami.. Z góry dzięki!. Odpowiedz na pytania: a. Question from @Gosia16194 - Szkoła podstawowa - Język angielskiOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zaczniemy od podręcznika - ćwiczenie 4 .Dopasuj odpowiedzi do pytań.. Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania: 2) When does Tammy do exercise?. d) I'm a secretary.Dopasuj pytania do odpowiedzi .. 2 Do podanych pytań 1- 6 dopasuj poprawne odpowiedzi a-f. 3 Napisz pytania za pomocą podanych wyrazów i czasownika "to be" Rozwiązanie zadania 2 z książki Brainy 4..

2 dopasuj odpowiedzi do pytań z ćwiczenia 1.

Ułóż z podanych wyrazów pytania i dopasuj do nich odpowiedzi.. Przypomnij sobie, jak zapisujemy formy zaprzeczone przymiotników w stopniu równym, wyższym i najwyższym.. Proszę w tym tygodniu nie wysyłać na maila.. I˜felt frightened when … I˜remember a˜frustrating situation when … ZWROTY 16 Jakie formy czasowników z ramki poprawnie uzupełniają pytania?. W parach zadajcie sobie te pytania.Dopasuj pytania do odpowiedzi 2011-03-07 20:24:36; DOPASUJ PYTANIA DO ODPOWIEDZI 2010-03-09 17:06:57; J. angielski, pomożecie?. Pytania należy ułożyć w czasie Past Continuous.Tworzymy je w następujący sposób:Was + I/he/s Odpowiedź na zadanie z English Class A2.. Rozwiązanie zadania 2 z książki English Class A1.. Question from @Anik8121 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiDopasuj odpowiedzi (a-f) do pytań (1-6)1.. Wykorzystaj zwroty z ćwiczenia 2.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Angielski 1 gim .. Wzoruj się na pierwszym gotowym przykładzie.3.. Jeśli to ćwiczenie jest dla Ciebie trudne, poszukaj w zdaniach podobnych wyrazów.. 6 napisz zdania mówiące o doświadczeniach, zgodnie z oznaczeniami.. zadanie 2 ze strony 32 Odpowiedz na pytanie.. Plisss to ważne!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Dopasuj krótkie odpowiedzi do pytań w ćw.4.1.Yes I do..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt