Znaczenie imienia liwia

Pobierz

Lidia to kobieta nieugięta i nie do zdarcia.. Ma dobre serce,.. Świetnie radzi sobie z rządzeniem.. Livia Imię pochodzenia łacińskiego utworzone od nazwy rzymskiego rodu Liwiuszów.. Znajdź nas na .. Liwia: imieniny.. Baza polskich imion.. Są oneZnaczenie imienia Oliwia Rodzina i miłość.. Jest coraz bardziej popularne.. W większości języków europejskich imię Liwia występuje w formie Livia (ew. Liwia) Znane Liwie.Liwia - znaczenie imienia.. Liwia - dziecko.. Nie odnotowano żadnych wcześniejszych użyć tego imienia.. Otoczeniu Liwii bardzo trudno jest ją jednoznacznie ocenić i przez to najczęściej zdarza się tak, że osoby, które mają z nią styczność, oceniają ją zupełnie fałszywie.. Niżej zostały umieszczone odnośniki do słowników zewnętrznych, w których znaleziono materiały związane z imieniem żeńskim Liwia: » Szukaj informacji o imieniu żeńskim Liwia w wyszukiwarce Google.. W Polsce imię mało popularne.Liwia - imię żeńskie powstałe w starożytnym Rzymie; pierwotnie oznaczało "należąca do rodu Liwiuszów".. Pragną też mocno wpływać na decyzje innych.. Bardzo pracowita, będąca w ciągłym ruchu.. To również niezwykle odważna kobieta lubiąca przygody i podróże.. IMIENINY LIWII.. Ciąża.. Gdy wbije sobie coś do głowy, pracuje po cichu, ale udaje jej się przegryźć przez wszystkie przeszkody.. Liwia - imię żeńskie pochodzące ze starożytnego Rzymu, pierwotnie oznaczało "należąca do rodu Liwiuszów"..

Znaczenie imienia Liwia.

To imię zwłaszcza w młodym wieku podkreśla cechy indywidualisty.. Liwia jest osobą cichą i okropnie nieśmiałą przez co otoczenie odbiera ją często jako wyniosłą i nieprzystępną.. Osoby noszące imię Liwia w dzieciństwie niczym soczewka skupiają na sobie uwagę otoczenia.. Dziś w Polsce żyją 1703 osoby o imieniu Liwia w 2001 r. - 598 .. Przerażają ją trudności czy przeciwności, a podczas rozmów nieustannie doszukuje się podtekstów.. Ranking imion dla dziewczynek 2019: Maja, Lena, Julia, Zuzanna.Liwia.. Nie stara się jednak wyróżniać, bardziej ceni sobie spokój oraz równowagę.. Liwia to imię wywodzące się z języka łacińskiego, żeński odpowiednik imienia Liwiusz.. Sprawdź znaczenie i pochodzenie imienia Liwia na Niebieskie Pudełko.. Zobacz także: Kalendarz ciąży.. Oznacza ono tyle co: "należąca do rodu Liwiuszów".. Działa nieszablonowo, a trudności jej nie zrażają.ang.. Ma autorytet i posłuch.Imię Liwia w dosłownym tłumaczeniu oznacza osobę pochodzącą z rzymskiego rodu Liwiuszów lub mieszkankę Libii.. W 2018 roku imię Liwia otrzymało 539 dziewczynek.. W 2017 roku imię Liwia otrzymało 555 dziewczynek.. To kobieta o silnej woli i dużym samozaparciu.. Liwia imieniny obchodzi 13 listopada, jako wspomnienie św. Augustyny (Liwii) Pietrantoni.Liwia.. » Odpowiedzi do krzyżówki imienia żeńskiego Liwia..

Znaczenie imienia.

Bywa władcza.. Są one żywiołowe, śmiałe i ambitne.W 2019 roku imię Liwia otrzymało 557 dziewczynek.. W rankingu imion 2018/2019 Liwia zajęła 69 miejsce.. żeńska forma łacińskiego imienia Liwiusz oznaczające mężczyznę pochodzącego z rodu Liwiuszy.. Jest twardym przeciwnikiem w sporze i negocjacjach.. Jest ona nieśmiała, a czasem wydaje się zupełnie niedostępna.6.. Imieniny: 12 lutego, 14 października.. Liwia to kobieta stanowcza.. Oznaczało kobietę należącą do rodu Liwiuszów.. Z trudem otwiera się przed innymi ludźmi, ale kiedy komuś zaufa potrafi być serdeczną i wspaniałą przyjaciółką.. Oliwia jest towarzyską osobą.. Męskim odpowiednikiem tego mienia jest Liwiusz.. Jest dość ekstrawagancka i uwielbia tworzyć.. Znak zodiaku imienia Liwia1 day agoLiwia.. Ma zrównoważony charakter, który pozwala na właściwe osądzenie sytuacji.. Bez większego rozgłosu dąży do określonego celu i .3 days ago Inna etymologia wywodzi to imię od łacińskiego słowa livor - "siniec, zazdrość, zawiść".. Wolny czas spędza w kawiarniach, pubach i klubach; nie potrafi zbyt długo wysiedzieć w domu, w dodatku sama.LIWIA - znaczenie imienia.. Wśród imion nadawanych nowo narodzonym dzieciom, Liwia w 2017 r. zajmowała 68. miejsce w grupie imion żeńskich.. W Polsce imię Liwia nie zyskało nigdy popularności..

Poród.Znaczenie imienia Oliwia.

» Wyjaśnienie .Znaczenie imienia Lidia Co oznacza imię Lidia?. Sprawdź jego znaczenie, pochodzenie, imieniny.. Osoby noszące je, oczekują troskliwej opieki.. Oliwia jest kobietą, która ceni rodzinne tradycje i rytuały.. ZDROBNIENIA IMIENIA LIWIA.. Przyciąga do siebie spokojem i opanowaniem, do tego jest niezwykle.. Praca i kariera zawodowa.. Astrolodzy przypisują Liwiom optymizm, przebojowość, dążenie do sukcesów.. Liwia ZNACZENIE IMIENIA LIWIA.. Ma szansę odnieść sukces w wielu zawodach, jednak .znaczenie: należąca do rodu Liwiuszów; główne cechy: zdolna, uparta, wrażliwa, piękna; znak zodiaku: Koziorożec lub Skorpion; planeta: Jowisz; roślina: magnolia; zwierzę: jaskółka; Szczęśliwa liczba: 33 Szczęśliwy kamień: kamień księżycowy Szczęśliwy kolor: srebrny oraz różowy.. W imieniu Liwia magicznie zapisane jest powodzenie, optymizm, dążenie do sukcesów, pójście przebojem przez życie.. Imię Liwia ma pochodzenie łacińskie.. Imię to nosiła żona cesarza rzymskiego, Oktawiana Augusta.. Oznacza kobietę pochodzącą z Liwiuszów.. Charakterystyka: Kobieta o tym imieniu jest pamiętliwa; nigdy nie wybacza doznanych krzywd, czasem tylko czeka na odpowiedni moment do zemsty.. Oznacza kobietę pochodzącą z Liwiuszów.. Nazwaną tak kobietę cechuje wrażliwość i delikatność..

Lidia: znaczenie imienia.

Liwia obchodzi imieniny 13 listopada.. Męski odpowiednik: Liwiusz Liwia imieniny obchodzi 13 listopada, jako wspomnienie św. Augustyny (Liwii) Pietrantoni.. Planetarnym patronem tego imienia jest Jowisz, opiekun ludzi idących w górę i zwracających na siebie uwagę, takie też powinny być Liwie.. W Polsce bardzo rzadko nadawane.Znaczenie imienia Lidia.. Pochodzenie imienia żeńskiego: łacińskieApr 27, 2021Imię Liwia.. Największy wpływ na to ma fakt, że jest ona ogromnie nieśmiała i właściwie nigdy nie odzywa się niepytana, a wyjście z inicjatywą przy zawieraniu .Znaczenie imienia Liwia.. Dziś w Polsce żyją 1703 osoby o imieniu Liwia (w 2001 r. - 598).. Imię Liwia wywodzi się z języka łacińskiego.. Posiada również cechy choleryczki, wobec czego lepiej jej nie drażnić, a wykonywać uważnie otrzymane polecenia.Poznaj znaczenie imienia Liwia.. W rankingu imion 2017/2018 Liwia zajęła 68 miejsce.. Liwia jest osobą aktywną i dąży do wyznaczonych przez siebie celów.. Astrolodzy przypisują Liwiom optymizm, przebojowość, dążenie do sukcesów.. Bardzo chętnie przejmują inicjatywę w działaniu.Jaka jest Liwia?. To osoba niezwykle tajemnicza.. Imię Liwia w innych językach.. Liwia to kobieta niezwykle piękna, nie tylko zewnętrznie ale i wewnętrznie.. Znajdź imiona żeńskie i męskie, wybierz imię dla swojego dziecka.. Lidia jest imieniem pochodzenia greckiego, później przejętym również przez łacinę.Imię żeńskie "Liwia" w słownikach zewnętrznych.. Niezwykle .Liwia - imię żeńskie powstałe w starożytnym Rzymie; pierwotnie oznaczało "należąca do rodu Liwiuszów".. ZDROBNIENIA IMIENIA LIWIANAPochodzenie: Imię żeńskie pochodzące ze starożytnego Rzymu, pierwotnie oznaczało "należąca do rodu Liwiuszów".. Jakie cechy charakteru skrywa w sobie Liwia?. Niewiele mówi na swój temat, nawet najbliższym.Imię Lidia pojawiło się w Polsce późno - na przełomie XIX i XX wieku.. Męski odpowiednik: Liwiusz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt