Wesele test z lektury quizizz

Pobierz

ponieważ brał udział w powstaniu styczniowym.. Test ze znajomości fabuły książki Juliusza Słowackiego pt. Kordian.. .Anja • 1 rok temu • #kobiety #kreator #moda #slub #styl #suknie.. Lektury.. Question 2na wesele Sędziego na sejmik na sądy graniczne na żniwa Question 6 60 seconds Q. Wymień dwa elementy stanowiące wystrój dworu w Soplicowie, które świadczą o patriotyzmie jego mieszkańców.. Opracowanie Ferydurke.. Zacznijmy więc od czegoś banalnego, a jednocześnie bardzo ważnego - jaki krój wybierasz?Test ze znajomości lektury Chłopi Władysława Reymonta.. Dramat "Wesele" przedstawia autentyczne wydarzenie - wesele: answer choices.. Akcja Pana Tadeusza dzieje się w okresie pięciu dni roku 1811 i jednego dnia roku 1812.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Utwór jest polemiką z niehonorową walką o niepodległość.. Wyobraźmy sobie więc, że już niebawem będziemy takowej potrzebować i stwórzmy idealną sukienkę!. W dramacie "Wesele" pojawiają się między innymi następujące zjawy: answer choices Wernyhora, Widmo, Upiór, Hetman, Rycerz, Stańczyk.. Test z wiedzy o romantyzmie "Kordian" - test znajomości lektury.. Chłopi - powieść Władysława Reymonta, pisana w latach , opublikowana w formie książkowej w .Question 1 60 seconds Q.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.. W tym copiątkowym zaczynamy łatwo, ale nie dajcie się zwieść..

... Inne lektury autora.

Tom 1 - Władysław Reymont Test ze znajomości lektury Chłopi Władysława Reymonta.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. poety Lucjana Rydla z chłopką Marią Mikołajczykówną.. 359 Obserwuj .Test z lektur ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych!. Odpowiesz poprawnie, jeśli masz bystry umysł.. Jesteś prawdziwym znawcą "Pana Tadeusza"!. W tym teście będziesz musiał odpowiedzieć na pytania z lektur ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych!. Quo vadis - Henryk Sienkiewicz Udostępnij.. ponieważ rozpoczął pracę w sklepie Jana Mincla.. Baw i ucz się razem z nami.Stwórz swoją wymarzoną suknię ślubną!. Piąteczka!. Kamizelka; Antek; Placówka; Faraon; Omyłka; Z legend dawnego Egiptu; Katarynka; Powracająca fala; Inne lektury epoki.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 6 pytań na logikę.. Sprawdź się.. Wesele rozpoczyna się od słów: " cóż tam panie w świecie słychać".. burżuazji i mieszczaństwa.. Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Twój wynik: 26/30 Gratulacje!. Rozwiąż test!Lalka - test wiedzy.. Nie chodzisz już do szkoły?Quizy i testy do rozwiązania.. Artykul zawiera pytania z tresci lektury Witolda Gombrowicza pt.: Ferdydurke.. Sprawdź swoją wiedzę.. ponieważ zakochał się w Łęckiej..

"Wesele" - test znajomości lektury.

Otwarcie kpi z Papkina.. Opowiadania 7 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Kordian to dramat romantyczny autorstwa Juliusza Słowackiego.Stwórz swoją wymarzoną suknię ślubną!. Jeżeli przeczytałeś Lalkę i dobrze znasz fabułę nie powinieneś mieć problemu z odpowiedziami na pytania.. Wymawianie o zamiast a. Wymawianie o zamiast ą. asybilacja.. Ilość pytań: 30 Rozwiązywany: 387105 razy Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. Pytamy o kultowe seriale z lat 90.. Nie dowierza jego słowom.. Wyspiański do języka utworu wprowadził elementy gwary podkrakowskiej, której cechą jest.. Znajdziesz tu zarówno quizy wiedzy, testy psychologiczne jak i psychotesty.. Tom 1 - Jesień.. Kogo wesele zostało opisane w dramacie Stanisława Wyspiańskiego?. 359 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Test ze znajomości fabuły książki Juliusza Słowackiego pt. Kordian.. Kordian to dramat romantyczny autorstwa Juliusza Słowackiego.. Utwór jest polemiką z niehonorową walką o niepodległość.. Tom 1 - Jesień.. O tych polskich słowach nie miałeś pojęcia.. Tom 1 - Jesień.. answer obrazy Kościuszki, Rejtana, Jasińskiego, Korsaka, zegar wygrywający "Mazurka Dąbrowskiego" Question 7 30 seconds Q.. Jest pod wyraźnym wrażeniem.. Jakie relacje łączyły: 2.. Cześnik łapie Wacława, Cześnik nie stawia się na pojedynek, Wacław żeni się z Klarą..

Test z lektury przygotowaliśmy w formie Quizu.

Lektury szkolne to świetne zajęcie na zabicie nudy!. Na stronie używamy cookies.. dramaturga Stanisława Wyspiańskiego z chłopką Teodorą Pytko.. Uratowałaś mi życie.. answer choices Jest wściekły, że Papkin spóźnił się z przyjazdem o cały tydzień.. Lektury 7 lat temu.. W drugie scenie I aktu poznajemy Papkina, który opowiada o przygodach, jakie przeżył po drodze do zamku.. Cześnik wyzywa Papkina, Wacław żeni się z Podstoliną, Papkin ucieka.. Rozwiąż test.Test z "Chłopów" tom I JESIEŃ - sprawdzian z treści lektury - poziom rozszerzony.. answer choices z Cisów z biednej dzielnicy Warszawy z centrum Warszawy z Krakowa Question 5 30 seconds Q. Wskaż WSZYSTKIE POPRAWNE INFORMACJE dotyczące Joasi Podborskiej answer choices była uboga guwernantką (nauczycielką domową)Symboliczno- fantastyczny i realistyczno-obyczajowy.. Szansa na punkty pojawi się, gdy dobrze pomyślisz.Archiwum testow dostepne tylko do odczytu.. ulozone wedlug rozdzialow, ktore zgodnie z rozporzadzeniem MEN obowiazuja na mature i sa obowiazkowe dla kazdego ucznia szkoly.ponieważ zawiódł się na systemie nauczania.. Niezwykle mi miło, że postanowiłaś odwiedzić mój salon sukni ślubnych, gdzie już niebawem wybierzemy dla Ciebie idealny strój na ten niezwykły dzień!. Poprzednia część Następna część .. Witaj, przyszła panno młoda!.

... Test ze znajomości lektury Chłopi Władysława Reymonta.

Jak reaguje na te opowieści Cześnik Raptusiewicz?. Co sugeruje Radczyni w rozmowie z Kliminą?. Skąd pochodził Judym?. Akcja "Wesela" dzieje się w roku: 1907. .. Test z lektury "Makbet" - poziom trudny.TEST Z LEKTURY: Lalka.. Czy dobrze znasz fabułę tej gorzkiej w wymowie, wciąż nadspodziewanie pod pewnymi względami aktualnej powieści?. Udostępnij.. Stroje ślubne są zawsze niezwykle różnorodne i piękne.. Fantastyczny i historyczny.. "cóż tam panie w polityce".Test znajomości lektury Stanisława Wyspiańskiego pt. Wesele.. inteligencji artysytycznej i chłopstwa.. Oraz kogo i o co oskarżała?. Z jakiego powodu Dominikowa znalazła się w sądzie?. Tak czy siak - gratulacje!. Test znajomości lektury Stanisława Wyspiańskiego pt. Wesele .Testy z lektur Lalka - test online sprawdzający znajomość lektury w postaci Quizu redakcja | 03.12.2021 16:00 Sprawdź jak pójdzie Ci na teście z Lalki Bolesława Prusa.. Ilość pytań: 20 Rozwiązywany: 146822 razy.. _gryfonka_ 2 lata temu.. Pytanie: 1/20 Poprawne odpowiedzi: 0/20.. Cześnik żeni się z Podstoliną, Rejent zgadza się na odbudowę muru, zaczyna się wesele.. Gdzie i kiedy toczy się akcja utworu?. Do młodych; Ach, jak mi smutno .Mickiewicz pracował nad dziełem przez okres prawie dwóch lat.. 30 zabawnych i szalonych pytań z serii .Romantyzm - test z wiedzy o epoce.. Odpowiedz.. Pisarz otrzymał za ten utwór Nagrodę Nobla w 1924. wyłącznie chłopstwa.. Chłopi.. Stańczyk, Widmo, Rycerz, Baba, Matka Boska.. Dzieło składa się z dwunastu ksiąg zawartych w dwóch tomach.. Papkin daje Klarze krokodyla, Wacław wyzywa Papkina, do pojedynku .Stanisław Wyspiański, Wesele Władysław Reymont, Chłopi Question 4 30 seconds Q. .. Test ze znajomości lektury Chłopi Władysława Reymonta.. Dominikowa była w sądzie z powodu utraty świny, którą rzekomo zabił i zjadł jej dawny poddany Bartek Kozioł.A "Matki, żony i kochanki"?. Możliwe, że to jedna z Twoich ulubionych szkolnych lektur, albo masz bardzo dobrą pamięć do szczegółów!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Chłopi - powieść Władysława Reymonta, pisana w latach , opublikowana w formie książkowej w latach .. Jako najstarsze na weselu powinny trzymać się razem.. Sprawdź, czy podołasz temu zadaniu!Test z języka polskiego.. Napisz do nas.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Przygotowaliśmy kilka pułapek!. 1.Test znajomości lektury Stanisława Wyspiańskiego pt. Wesele.. Poszło Ci świetnie!. Test wiedzy o Ronie Weasley.. Skomentuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt