Napisz twoje skojarzenia

Pobierz

Wystarczy, abyś znalazł słowo klucz, a dzięki temu wyeliminujesz odpowiedź, która nie pasuje do pozostałych.. Miłość Zdrada Młoda para ZabawaTwój typ osobowości: Jesteś racjonalnym myślicielem.. Question from @Spinkaaa58 - Szkoła podstawowa - Polski.. Donia1022 February 2019 | 0 Replies .. Przykładowe rozwiązanie:Przepaść:otchłań;upadek;strach; Odpowiedź na zadanie z Jutro pójdę w świat 6Humor Psy Kolory Mężczyźni Duchowe DC Comics Magia.. Zaczynamy!. Spinkaaa58 September 2019 | 0 Replies .Każdy nagłówek zapisuje osobno i pokazuje uczniom, oni zaś dopisują do nich swoje skojarzenia (słowa, zdania, pytania).. Realistyczne.Napisz swoje skojarzenia ze słowem psalm !. ze słowem wycieczka np. góry jeziora morze las autobus <-- te już mam.. Która odpowiedź NIE pasuje do pozostałych?. Niektóre z nich są nieco stereotypowe, więc traktuj je z przymrużeniem oka.Zadanie indywidualne.. Prawda!Napisz swoje skojarzenia ze sformułowaniem "widok z okna".. Gość 19 czerwca 2020 super super super super super super superQuizy na skojarzenia i słowa-klucze.. Question from @Tat20 - Szkoła podstawowa - Polski.. 2022-04-07 18:30:56; Czy warto kochać skoro miłość powoduje cierpienie.Z czym kojarzy ci sie zabawa zapisz swoje skojarzenia.. Przedmioty szkolne.. To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. potrzebuję więcej, Bd..

...Jakie są Twoje skojarzenia?

3#coś wspólnego.. Jesteś gotów podjąć wyzwanie?. Napisz twoje skojarzenia tego obrazu z Królestwem Bożym.. Aby ćwiczyć styl, żargon dziennikarski i zabiegi .Czy zdarzało Ci się uczyć tych samych słówek kilka razy?. ;* Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-03-15 20:55:36Zadanie 5 Zadanie Zapisujemy przykładowe skojarzenia (możesz również zapisać inne - zależy, jakie są twoje skojarzenia z tymi wyrazami): piegi - słońce, rudość, kropki, opalanie, piasek, uśmiech, zielone oczy, itd.. 4#coś miłego.. Potrzebuję bardzo szybkoNatalia on napisz opowiadanie z następujących wyrazów arbuz papuga meduza struś góry kogut klucz piuropuz Katherine on Rozwiń podane zdania zgodnie ze wskazówkami.. Przykładowe rozwiązanie:miłość ponad wszystko; Odpowiedź na zadanie z Słowa na czasie 1Do symbolu serca dopisz swoje skojarzenia które mogą się łączyć z poniższym plakatem2.. Do symbolu serca dopisz swoje skojarzenia które mogą się łączyć z .Żadne zagadnienia związane z nauką zdalną nie sprawiają Ci kłopotu.. Quiz to doskonała zabawa dla całej rodziny.. (POMÓŻCIE!1#ojczyzna.. Na sam koniec, napisz w komentarzu swoją opinię o quizie!. "Wkuwanie" na pamięć jest czasochłonne, męczące i nieskuteczne.. Z czym kojarzy ci sie zabawa zapisz swoje skojarzenia.. do treści filmów i spektakli.Napisz skojarzenia z wyrazem ,,wyobrażnia '' napisz skojarzenia z wyrazem ,,wyobrażnia '' (musi być 6 skojarzeń ) sorry (WYOBRAŹNIA)Do wyrazu orzeł dopisz swoje skojarzenia..

Gra w skojarzenia!

Question from @Tat20 - Szkoła podstawowa - Polski .. Przepisz te wyrazy i dopisz do nich wyrazy uzasadniając pisownię rz a) wrzesień wierzy korzeń b) żołnierz starzec marzec c .Dziś mam dla Ciebie wyjątkowy test na skojarzenia.. Potrafisz logicznie myśleć i kojarzyć fakty, zdobędziesz komplet punktów.. Najwięcej skojarzeń wzięłam od ~~MileyCyrus~~ więc naj za 24 h Pzdr.. Napisz plan wydarzeń do tego tekstu Konflikt papieża z cesarzem.. Odpowiedz.. 5#rodzina.. Przykładowe rozwiązanie:a)zgoda:pokój, Odpowiedź na zadanie z Między nami 8Zobacz 14 odpowiedzi na pytanie: Napiszesz swoje pierwsze myśli/skojarzenia po przeczytaniu tych wyrazów?Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Zapisz swoje skojarzenia związane ze słowami Ziemia i Dom.. pracy na lekcji.. W imieniu Mikołajka poinformuj rodziców o przyczynach ucieczki.Napisz list który bohater mógłby zostawić rodzicom w salonie.Utwór "Opowieść wigilijna" w niektórych wydaniach nosi tytuł "Kolęda prozą, czyli opowieść wigilijna o duchu.". W pracy grupowej lubisz być odpowiedzialny, bo czujesz, że jest to najlepszy sposób na dobre wywiązanie się ze wspólnej pracy.. Napisz co najmniej 8 zdań Jak zaczęła się twoja przygoda jazdy na nartach biegowych PROSZĘ Answer.. Może wymagać: odniesienia się do indywidualnych doświadczeń..

Witaj w grze w skojarzenia!

- rozwińProsze O Pomoc Napisz Krotka Modlitwe do Św.Macieja W ktorej prośisz go o pomoc w przygotowaniu do Bierzmowania DAJE NAJ <3 PROSZEE × Report "Wpisz swoje skojarzenia ze slowem droga.Napisz twoje skojarzenie tego obrazu z Królestwem Bożym Answer.. plecak - przygoda, wyjazd, namiot, las, drzewa, szkoła, książki, itd.. Question from @Donia1022 - Szkoła podstawowa - Religia.. 7#przyjaciele.. Napisz rozprawkę, w której rozważysz trafność stwierdzenia.. Wyjaśnij czego dzięki użytemu w napisach symbolowi serca można się domyślić o osobach i łączących je więziach plis pomocy za najszybszą i najlepsza odp naj 1.. Odwołaj się do dwóch przykładów literackich, w tym do jednego z listy lektur obowiązkowych.. Przypowieść o zaczynie.Mt 13, 33 2 Zobacz odpowiedzi emi7870 emi7870 Przypowieść o zaczynie przypomina mi wyrabianie cista.. Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź]Tak naprawdę poznajemy samych siebie w sytuacji próby.. Podziel elementy świata przedstawionego na realistyczne i fantastyczne: Elementy świata.. 6#miejsce zamieszkania.. Każda z nich stworzy artykuł (np. o dł. 250 słów), inspirując się tym, co wypisali koledzy pod tytułami.. Stróż Skrzydła Amor Biblia Która odpowiedź NIE pasuje do pozostałych?. - rozwiń tylko grupę podmiotu Lwica odpoczywa..

Do wyrazu orzeł dopisz swoje skojarzenia .

co najmniej 4.. Dzięki nim możesz przenieść nowe informacje do pamięci długotrwałej i już na zawsze je zapamiętać.. W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur.. A po kilku dniach i tak zapomniałeś, czego się nauczyłeś?. Potrafisz logicznie myśleć przy podejmowaniu decyzji, starasz się też panować nad emocjami w każdej sytuacji.. Pary losują strony z poszczególnymi nagłówkami.. Trzeba zacząć dodawać składniki, aby było spełnione, czyli dobre, w całości..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt