Raport o stanie świata youtube

Pobierz

Raport o stanie świata Raport na dziśRaport na dziś - 22 czerwca 2022 - Raport o stanie świata.. 22 czerwca 2022.Raport o stanie świata Posłuchaj audycji Tematy wybory parlamentarne oceany samochody spalinowe kryzys energetyczny Nick Clegg dostęp do broni odławianie ryby Meta aborcja zmiany klimatu UE sankcje Kapitol Rosja Francja O czym rozmawiamy w tym wydaniu Parlament Europejski chce zakazać rejestracji nowych samochodów spalinowych po 2035 roku.Raport o stanie świata Posłuchaj audycji Tematy Bucza zbrodnie przeciwko ludzkości wojna w Ukrainie zbrodnie wojenne tortury Ukraina Rosja O czym rozmawiamy w tym wydaniu 40. dzień wojny w Ukrainie.. Słuchaj Raport o stanie świata w aplikacji Patronite Audio Raport o stanie świata Dariusza Rosiaka to autorski wybór komentarzy i relacji na temat wydarzeń na świecie.. Koalicja prezydenta Emmanuela Macrona straciła większość absolutną i nie będzie w stanie samodzielnie rządzić.. Piętnasty dzień agresji Rosji na Ukrainę.Rosjanie zbombardowali szpital położniczy w Mariupolu.. W formie podcastu albo programów na żywo z różnych miejsc na ziemi.Zapraszamy na kanał YouTube Dariusza Rosiaka.. Nogaś na stronie.. 15.06.2022r., Paryż.. Goście: Wojciech Lorenz, Piotr Skwieciński (na zdjęciu), Łukasz Fyderek, Ludwika Włodek, Tomasz Rożek, Grzegorz Dobiecki.. Francja w politycznym impasie po wyborach parlamentarnych..

Raport o stanie świata - 18 czerwca 2022.

Jak uniknąć energetycznej katastrofy na Zachodzie w czasach wywołanej przez Rosję wojny i zmian klimatycznych .. Najprawdopodobniej Szwecja zrobi to samo.. Rosną ceny energii, a Rosja jak dotąd nie zmniejszyła wpływów z surowców, mimo sankcji.. Raport o stanie .23 kwietnia 2022 Raport o stanie świata Posłuchaj audycji Tematy Sri Lanka Marine Le Pen wybory prezydenckie wojna w Ukrainie Szwecja Emmanuel Macron Ukraina Francja O czym rozmawiamy w tym wydaniu Rosji nie udaje się przełamać oporu Ukraińców w Donbasie ani innych częściach kraju.Raport o stanie świata Posłuchaj audycji Tematy Charków agresja Rosji na Ukrainę wojna w Ukrainie Watykan Kijów Papież Franciszek Rosja O czym rozmawiamy w tym wydaniu 27 dzień inwazji Rosji na Ukrainę.. Epizod 67 5 miesięcy temu 1 minut czytania.. Pracuję w mediach od lat osiemdziesiątych XX wieku.. Plakaty wyborcze przed wyborami parlamentarnymi we Francji.. Tortury, gwałty, egzekucje - to dramatyczny obraz Buczy i innych ukraińskich miejscowości odbitych spod rosyjskiej okupacji.Przez 13 lat prowadziłem Raport o stanie świata w radiowej Trójce.. W powiększeniu.. Trwa tragedia Mariupola, ostrzeliwane są też cele w innych częściach kraju.Znak graficzny.. Rosjanom nadal nie udaje się zając Mariupola - kluczowego portu, łączącego Donbas z Krymem..

Raport o stanie świata - 23 kwietnia 2022.

Redakcja.. Na razie nie widać też chętnych do współpracy z partią prezydenta.. Raport o stanie świata jest już dostępny ️.Strona główna » #66 - Stoicki raport o stanie świata.. Czego się spodziewać po jego ludziach?Czy Etiopia rozpadnie się wskutek wojny, która staje się coraz bardziej brutalna .Posłuchajcie rozmowy z Dariuszem Rosiakiem - Dziennikarzem Roku 2020, reportażystą i autorem książek (nominowanym do Nagrody Literackiej "Nike"), twórcą "Rap.Kategoria Radio:"Międzyodrze - cud natury", Bartosz Panek, Raport o stanie świata (podcast)Raport o stanie świata Autorski wybór komentarzy i relacji na temat wydarzeń na świecie.. To lubię.. I jeszcze wojna w Ukrainie jako przedstawienie medialne.. Nauka.. Najeźdźcy zdobyli szereg miejscowości na wschodzie, ale nie zdołali zamknąć wojsk ukraińskich w okrążeniu.. Strona główna Raport na dziś - 22 czerwca 2022.. Formaty Raportu Raport o stanie świata to nie pojedyncza audycja, tylko cała rodzina audycji, które tworzymy, by opowiadać Państwu o świecie..

Podcast #66 - Stoicki raport o stanie świata.

PS czyli Pani Szydłowska.. Rosji nie udaje się przełamać oporu Ukraińców w Donbasie ani innych częściach kraju.. Posłuchaj Raportu .. W mieście trwa tragedia humanitarna tysięcy ludzi.Przyglądam się światu i opowiadam o nim przy pomocy słów i innych dźwięków.. Od marca 2020 roku mój program jest finansowany przez Słuchaczy i ukazuje się na dostępnych platformach w formie podcastu.. W formie podcastu albo programów na żywo z różnych miejsc na ziemi.. Raport o stanie świata to legendarna audycja radiowa i kultowy program autorstwa Dariusza Rosiaka, który był początkowo prowadzony przez 13 lat w radiowej Trójce Polskiego Radia.. Ostrzeliwane są kolejne miasta na zachodzie kraju - Łuck i Iwano-Frankiwsk i w centrum - Dnie.Joe Biden układa swoją administrację.. Prezydent Wołodymyr Zełenski uznał, że jest to zbrodnia wojen.Finlandia zapowiada, że wkrótce złoży wniosek o członkostwo w NATO.. iTunes; Spotify; Youtube; Początek roku to czas refleksyjnych podsumowań, a także przewidywań.. Zawierał wybrane najważniejsze wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne ostatnich 7 dni na świecie.. W jakiej kondycji jest świat?. Raport na dziś - 18 maja 2022.. Raport o stanie świata - 23 kwietnia 2022.. Bez rejestrowania się i instalowania czegoś.. Od stycznia .Kto się tym przejmuje?.

Przez 13 lat prowadziłem Raport o stanie świata w radiowej Trójce.

Rosja zapowiada bliżej nieokreślone środki odwe.Chinki będą mogły rodzić nawet troje dzieci.. Zacznij słuchać.. Od marca 2020 roku mój program jest finansowany przez Słuchaczy i ukazuje się na dostępnych platformach w formie podcastu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt