Dlaczego nie ładują mi się niektóre strony

Pobierz

Problem wystąpił nagle.. Na innych urządzeniach ten problem nie występuje.. Być może jest ich więcej, te rzuciły mi się w oczy.Witam!. Naciśnij kombinację klawiszy*Ctrl + Alt + Delete*.. Jakoś się dało przeżyć, bo to było tylko parę stron takich.. Zmień serwer DNS - poradnik .. Co więcej - proces analizy i optymalizacji jest złożony z wielu etapów - takie działanie iteracyjne.. Antywirus niczego nie wykrył, dlatego proszę o sprawdzenie logów.przez kilka minut).. Sprawdź, czy nie masz zainstalowanego niechcianego oprogramowania.. Usunąłem go, komputer przeskanowałem ponownie i nic innego nie znalazł.Nagle, bez żadnej ingerencji przeglądarka nie ładuje wielu stron internetowych, nie działa Skype i niektóre aplikacji wykorzystujące internet, niektóre strony się ładują a niektóre nie.AdBlock Jeśli tylko niektóre strony nie chcą się otworzyć, może mieć to związek z wtyczką typu AdBlock, która filtruje treść strony i nie wczytuje reklam.. Przeglądarka nie otwiera w pełni witryn i obrazów; Przeglądarka nie otwiera stron, a Internet działa i Skype działa; Niektóre witryny nie otwierają się w przeglądarce za pośrednictwem routera; Rozwiązano błąd "Nie można uzyskać dostępu do witryny" Co musisz najpierw sprawdzić i sprawdzić:Analiza przyczyn nie jest łatwa, przez co i rozwiązanie niekoniecznie musi być proste..

Od kilku dni nie otwierają mi się niektóre strony.

Jeśli Firefox nie może wczytać strony, ale wyświetla komunikat błędu, zapoznaj się ze stronami Firefox nie wczytuje witryn internetowych - inne przeglądarki tak oraz Strony internetowe się nie ładują - rozwiązywanie problemów .Mogą też wystąpić niektóre z tych problemów: strona jest nieosiągalna, strona się nie otwiera, .. Co mam w takim razie zrobić ?. W końcu spróbowałem podłączyć inny komputer do tej samej sieci, i tam wszystko normalnie się otwiera.. W ostatnim czasie musiałem sobie poradzić, z tym że nie chciały mi się wczytywać niektóre strony internetowe.T-mobile, nie ładują się niektóre strony - napisał w Operatorzy GSM: Cześć!. Okazało się, że siedział na moim kompie trojan.. Dziwne jest to, że jeśli używam bramki proxy to wszystko jest w porządku.. Przyczyna 4: Wtyczki nie działają poprawnie.. Kiedy wpisuje adres strona się chwile ładuje i wyskakuje coś takiego "Ups!Dlaczego na Firefox niektóre strony nie chcą mi się w ogóle wczytać, a na Slimjet ładują się bez problemu..

Od dłuższego czasu nie otwierają mi się niektóre strony.

Upewnij się, że komputer ma połączenie z siecią, a następnie: Wybierz Plik z górnego paska menu (jeżeli go nie widać, naciśnij krótko lewy Alt aby go tymczasowo wyświetlić), po czym upewnij się że opcja Pracuj w trybie offline nie jest zaznaczona.. Problem dotyczy więcej niż jednej s.1.. Od tego nie ma wyjątku.. Mianowicie niektóre działają bez zarzutu a niektóre (wiekszość) się albo wcale nie ładuje, albo ładuje do połowy.. Może być również spowodowany brakiem odpowiedzi serwera DNS lub działaniem zapory sieciowej, która uniemożliwia aplikacji Google Chrome dostęp do sieci.. Inne strony natomiast, przykładowo właśnie forum elektrody, czy inne rzadziej odwiedzane przeze mnie strony albo ładują się w nieskończoność, albo wywalają komunikat błędu "Ta witryna jest nieosiągalna".Dodam, że sprawdzając działanie powyższych stron na Aero2, nie było z nimi problemu, zakładam zatem, że w ustawieniach PC nic nie jest pomieszane.. Pamięć podręczna DNSStrony takie jak YT czy Facebook działają bez zarzutu, włączają się od razu i nie wyświetlają się żadne błędy połączenia.. Niektóre wtyczki, szczególnie te, które twierdzą, że zmieniają Twój prawdziwy adres IP, mogą powodować, że Mozilla Firefox nie ładuje stron.Takie programy, jak Skype, różne programy typu torrent i inne, nadal działają i działają online..

PS.Dlaczego niektóre strony mi się nie włączają?

Aby wyłączyć zbędne usługi.Strony się nie ładują mimo włączonego i działającego internetu Witam, mam problem z ładowaniem się stron.. Dość często mi się zdarza że na internecie komórkowym konkretne strony (między innymi gazeta.pl, mbank) nie ładują się, a cała reszta internetu działa normalnie.Upewnij się, że obok elementu znajduje się znacznik wyboru "Nie ma adwokata".. Podczas próby otwarcia strony najpierw ładuje się przez długi czas, a następnie pojawia się błąd, że strona nie jest dostępna, a przeglądarka nie może go otworzyć.Mar 2, 2021 Wybierz każdy z programów dostępny na liście i dla każdego nacisnąć opcję*Wyłącz* dostępną w prawym dolnym rogu ekranu.. Dziś rano po wejściu do internetu zauważyłem, że niektóre strony po prostu zywczajnie się nie ładują… pomyslałem, że może to wina operatora, jednak dla pewności komputer przeskanowałem.. Od kilku tygodniu mam problem podczas przeglądania internetu.. Spróbuj w ustawieniach wtyczki dodać wyjątek, dla tej konkretnej strony i zezwolić jej na wyświetlanie treści reklamowych.. Mam pytanie do użytkowników T-mobile: czy Wam też nie ładują się czasem niektóre strony (zawsze te same)?. W razie potrzeby wprowadź niezbędne zmiany i zapisz ustawienia.. Wybierz opcję*Menadżer zadań*..

I to są tylko dwie strony z wielu.

Przejdź do zakładki*Uruchamianie*.. Liczba osób, które uznały tę odpowiedź za pomocną: 7 ·Oto w czym rzecz.. Ta strona nie przekierowuje poprawnie - ten błąd może być spowodowany problemami z ciasteczkami.Dodałem nowe konto, i na administratora nie ładują się nawet strony z memami na onecie (specjalnie sprawdzałem) a na nowo utworzonym tak.. Próbowałem różnych przeglądarek i zawsze wyskakuje "Nie odnaleziono serwera".. Przykładowa stronka: [usunęłam, żeby nie było spamu, bo teraz się wczytuje] Takich stron jest wiele więcej, ale niestety nie zapisywałam sobie wcześniej adresów.Feb 2, 2022Strony nie są w pełni załadowane.. Spróbuj powyższe adresy wpisać do stron zaufanych.. Jeśli pozostałe strony ładują się normalnie, a jedna powoduje błąd, przyczyna problemu może znajdować się na tej .Nie ładują się strony internetowe?. Wchodzisz w opcje internetowe potem zakładka zabezpieczenia tam jest taki zielony znaczek odhaczenia z napisem zaufane witryny i wybierasz opcję witryny tam w okienku podajesz ich adresy.. Niemal z godziny na godzinę przestały działać wspomniane strony.. jedno i drugie.. Krok 6.. Mianowicie niektóre strony na tym komputerze nie chcą się załadować.. Jedną z najczęstszych przyczyn jest kod aplikacji lub hosting, a tak już całkiem na pewno, to?. Jeśli jesteś użytkownikiem Internetu, a jesteś, bo właśnie to czytasz, istnieje ryzyko, że spotkasz się z niecodziennym problemem.. Dopiero po włączeniu VPN strony ładują się normalnie i mogę wyłączyć VPN.Ten błąd jest najczęściej powodowany przez brak połączenia internetowego lub niepoprawną konfigurację sieci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt