Opowiadanie z dialogiem krótkie

Pobierz

- We wtorek urodziny Kamila - odrzekła Maja.. poleca 73% 1558 głosów.. Wyobraź sobie, że przenosisz si.. napisz opowiadanie z dialogiem na temat moja wakacyj.. Po zakończeniu roku szkolnego zadzwoniła do Kasi babcia z pytaniem, czy zechciałaby pojechać do niej na wakacje.. Treść.. NAPISZ OPOWIADANIE O SPOTKANIU Z PINOKIO PODCZAS KT.. Oprócz niego są tu moi przyjaciele: Spawalski i Gwoździk.. 2012-01-25 15:17:14; Napisz opowiadanie z dialogiem w ,którym bohaterem jest niepełnosprawna osoba 2014-05-18 20:32:49Napisz krótkie opowiadanie z dialogiem na temat "Weekendowa przygoda" z góry dziękuję!. Był lipiec.. +0 pkt.. POMOCY.. ; D To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćGdy nadszedł dzień wyjazdu, Kasia przed wyjściem z.Napisz opowiadanie z sześcioma dialogami na dowolny temat na 30 linijek.Opowiadanie z dialogiem - Kaszuby.. Odpowiedz.. Po kilku godzinnej podróży dotarliśmy do celu.. PROSZE NIE PISZCIE BZDUR!. : p Prosze o szybką odpowiedz .. dostałam za to szóchę !. Być może świetnie się dogadywaliśmy z powodu niezbyt dużej różnicy wieku - był o piętnaście lat młodszym bratem mojej mamy.Opowiadanie z dialogiem na polski :) Polonistka zadała zadanie domowe, żeby napisać opowiadanie z dialogiem.. Codziennie przechodziłam tamtędy i patrzyłam czy jej nie wywieszono.Opowiadanie z dialogiem Spotkanie z bohaterem, dzięki któremu stałem się lepszym człowiekiem..

Opowiadanie z dialogiem.

: Pewnego słonecznego dnia pojechałam z klasą na wycieczkę do zamku w Warszawie.. bardzo ważne, uratujecie mi życie?. - Wiesz Aniu, tutaj jest tak nieprzyjemnie, trochę boję się iść dalej - przerwała .Pobierz: napisz krótkie opowiadanie z dialogiem na dowolny temat.pdf.. (postać z lektury) minimalnie 250 wyrazówPrzydatność 50% Opowiadanie z dialogiem.. jak napisać opowiadanie z dialogiem; Moje spotkanie z panem Tumnusem w Narnii.. Napisz Opowiadanie twórcze z dialogiem na temat urodzinowej niespodzianki.niezwykłe; napisz opowiadanie z dialogiem na temat moja wakacyjna przygodaNapisz opowiadanie z dialogiem.. - Trzeba ustalić co należy kupić - dodała Kasia.OPOWIADANIE Z DIALOGIEM Z MORAŁEM "KŁAMSTWO MA KRÓTKIE NOGI" LUB "KTO PODKIM DOŁKI KOPIE TEN SAM W NIE WPADA" DO WYBORU.. Pewnego jesiennego wieczora, do domu wracały dwie dziewczynki.. Napisz opowiadanie_Spotykasz wybranego bohatera lekt.. Ułożę komiks składający się co najmniej.. obra.Napisz krótkie opowiadanie zawierające elementy fantastyczne.. Cześc mam na jutro wymysleć krótkie opowiadanie na obojetny temat .. Gdy wyszliśmy z autokaru ujrzałam .Napisze mi ktoś opowiadanie na dowolny temat z dialogiem co najmniej na jedną stronę.. Wieczorem Kasia ze swoimi najlepszymi koleżankami siedziały na tarasie jedząc ciasteczka..

Znamy się od pierwszej śrubkiWymyślone opowiadanie .

- Masz rację - wtrąciła Sonia.. Pewnego dnia spotkałam na korytarzu szkolnym moją koleżankę Majkę, z którą nie widziałam się ponad tydzień, ponieważ była chora.. Wieczorem Kasia ze swoimi najlepszymi koleżankami siedziały na tarasie jedząc ciasteczka.. Było ciemno i padaŁ deszcz, a droga do domu prowadziła przez park pełen starych, ogromnych drzew.. - We wtorek urodziny Kamila - odrzekła Maja - Powinniśmy urządzić mu jakieś wspaniałe przyjęcie - powiedziała Jola.. 2012-03-15 14:21:20; Napisz opowiadanie z dialogiem na temat wizyta u babci 2012-01-22 12:57:06; Napisz opowiadanie z dialogiem p.t warto się usmiechać .. Napisz opowiadanie, jak potoczyły by się losy Janka .. 2012-03-12 20:30:43; Napisz krótkie opowiadanie z dialogiem mrożące krew w żyłach które wydarzyło się podczas ferii zimowych .. Obojetny Temat .. - Powinniśmy urządzić mu jakieś wspaniałe przyjęcie - powiedziała Jola.Opowiadanie z dialogiem - przykład Mój wujek Adam zawsze był równym gościem.. "Tego popołudnia wywieszono listę przyjętych do mojej wymarzonej szkoły.". Rodzice Kasi zgodzili się i pomogli jej w przygotowaniach do wyjazdu na Kaszuby.. Gdy nadszedł dzień wyjazdu, Kasia przed wyjściem.. poleca 72 %.. Filmy.. 2014-02-05 20:21:52; Zredaguj opowiadanie z dialogiem (odtwórcze) pt."Najciekawsza przygoda Bilba, Gandalfa i drużyny krasnoludów"?.

Napisze ktoś kruciuteńkie opowiadanie na dowolny temat ?

takie żeby w zeszycie strone zajęło.. Oto moje chcecie poczytać ?. PÓŁ STRONY .. .Napisz opowiadanie z dialogiem na temat "Wakacyjne spotkanie" 2012-09-08 18:34:49; Napisz opowiadanie pt. to była niesamowita przygoda 2015-02-17 14:22:44; Napisz krótkie, romantyczne opowiadanie z dialogiem;( ?. Mam na imię Wiertek i jestem robotem.. Question from @olaola2001 - Szkoła podstawowa - PolskiZadanie: pomocy prosze napisz krótkie opowiadanie z dialogiem pt quot współczesny syn marnotrawny quot nie musi byc opowiadanie tylko chociaż Rozwiązanie: może coś podobnego do tej przypowieści np też że jakiś facet miał dwóch synów i był Musi się składać z Co najmiej 6 zdań .. Mieszkam na złomowisku w Robotowicach razem z moim psem Kosmo.. 2012-03-31 11:12:31Napisz opowiadanie z dialogiem pt.Moja przygoda z zwierzętami.. Słuchał tej samej co ja muzyki, miał wielką kolekcję fantastycznych płyt, mogłem z nim pogadać na każdy temat..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt