Znajdź w wężu literowym nazwy ośmiu przyborów szkolnych i wpisz je odpowiednio do tabeli

Pobierz

POZOSTAŁE LITERY UTWORZĄ HASŁO.. Strona 94.. Załóż konto; Zaloguj; Facebook; Pinterest; Materiały edukacyjne; Nazwy .Meine Deutschtour 2, Zeszyt ćwiczeń.. Losungswort (hasło) : die .5.. Naturalna apteka witaminowa.. Po gimnazjumZnajdź w wężu literowym 4 przymiotniki określające przedmioty szkolne i zaznacz na zielono przymiotniki o znaczeniu pozytywnym, na czerwono o znaczeniu negatywnym, a na niebiesko o znaczeniu neutralnym.W wężu literowym znajdź nazw kwiatów wiosennych.. odpowiednio do tabeli.. Jeden machnął wesoło ręką na powitanie.. Załóż konto; Zaloguj; Facebook; Pinterest; Materiały edukacyjne;Variant 5 - Uczeń słucha zdań opisujących przedmioty na biurku i odpowiednio je numeruje.. Variant 3 - Uczeń słucha zdań opisujących, jakiego koloru są przedmioty i koloruje obrazek na ich podstawie.. Variant 4 - Uczeń koloruje obrazek, a następnie go opisuje.. Wpisz wyrażenia.. Scenariusze lekcji do jÄzyka niemieckiego do klasy 3. .. Znajdź kogoś, kto w wakacje.. Moje plany na 2022 rok.. Następnie zmienił tempo jazdy i taka sama odległość pokonał w ciągu 0,5h.. Załóż konto Zaloguj.. Variant 5 - Uczeń słucha zdań opisujących przedmioty na biurku i odpowiednio je numeruje.. Variant 5 - Uczeń słucha zdań opisujących przedmioty na biurku i odpowiednio je numeruje.. Znajdź i zaznać w wężu literowym zaimki osobowe w mianowniku oraz zaimki zwrotne..

Znajdź w wężu literowym nazwy ośmiu przyborów szkolnych i wpisz je odpowiednio do tabeli.

Znajdź kogoś, kto w wakacje.. Pola i lala.. Znajdź kogoś, kto w wakacje.. Zapisz je poniżej wraz formami w liczbie mnogiej.. Wyglądał poważnie i kompetentnie.. W dawnym refektarzu kilku tłustawych jegomościów popijało kakao.. 28,8 km/h AnswerWeszli do środka nie zauważeni.. Zadanie.. Pozostałe litery utworzą hasło.Zadanie.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Nazwy przyborów szkolnych i kolorów.. Załóż konto Zaloguj.. Odpowiedź na zadanie z Meine Welttour 3.. Zadanie.. Dokończ zdanie: Na całej trasie kolarz poruszał się ze średnią prędkością: A.. 2) ZNAJDŹ W WĘŻU LITEROWYM NAZWY OŚMIU PRZYBORÓW SZKOLNYCH I WPISZ JE ODPOWIEDNIO DO TABELI.. Azirafal przyjrzał się przenośnej tablicy informacyjnej na aluminiowym stelażu.Transkrypt.. ZadanieNastępnie wpisz je odpowiednio do tabeli zadanie 7.. Question from @LexWer - Język niemiecki.. Zadanie.. 00May 16, 2022Vicaa Wzór na stęzenie procentowe wygląda następującow : ms * 100% Cp = ----- mr ms-masa substancji mr-masa roztworu Cp-stęzenie procentowe jeżeli nie mamy podanej masy substancji a mamy masę roztworu i stęzenie procentowe to kozystamy z następującego wzoruKolarz w ciągu 20 minut przejechal 12 km.. Od czterech lat uczę tego języka.. WYRAZY sylaby głoski litery MIESZKAŃCY ŁĄKI.. 2) ZNAJDŹ W WĘŻU LITEROWYM NAZWY OŚMIU PRZYBORÓW SZKOLNYCH I WPISZ JE ODPOWIEDNIO DO TABELI.Najlepsza odpowiedź..

7. der Farbstift.Znajdź w wężu literowym nazwy ośmiu przyborów szkolnych i wypisz je odpowiednio do tabeli.

Zadanie.. Scenariusze lekcji i materiały pomocnicze dla edukacji wczesnoszkolnej do programu Ciekawi świata - język niemiecki (klasa 3) Materiał przygotowany w ramach projektu: "Innowacyjna Szkoła - Szkołą Przyszłości", nr WND-POKL.03.03.04-00-070/13 1 Spis treści T1 .• zna nazwy przyborów szkolnych • opowiada o swoim planie lekcji • informuje, co robi na lekcjach .. Utwórz pary.. Następnie wpisz je odpowiednio do tabeli zadanie 7.. Question from @LexWer - Język niemiecki.Nazwy przyborów szkolnych i kolorów.. Połącz odpowiednio nazwy zawodów w rodzaju męskim i żeńskim.. Jedno wyrażenie zostało podane dodatkowo i nigdzie nie pasuje.. Pozostałe litery czytane kolejno utworzą hasło .POMOCY.Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. W holu stał mebel podobny do kontuaru w recepcji hotelowej.. Zadanie.. W wolnym czasie gram w squasha.Nazwy przyborów szkolnych i kolorów.. Witaj w szkole - wizytówka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt