Opis herbu warszawy brainly

Pobierz

Dołącz do nas i ucz się w grupie.PILNEEEE!. 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama .Użytkownik Brainly Użytkownik Brainly 28.04.2010 Polski Szkoła podstawowa rozwiązane Opisz herb warszawy 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama .Napisz opis herbu Warszawy ma tam być: -Wstęp (parę zdań z pochodzenia nazwy stolicy i tego co się w herbie znajduje)-Rzowinięcie-wygląd tarczy herbowej-korona-szczególny opis syreny (tułw,głowa,ręce)-Zakończenie-Moja ocena herbuOpis herbu warszawy pliss na jutro Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opisz herb warszawy .pamiętaj o wstepie rozwinięciu i zakończeniu wstęp-3-4 zdania na temat pochodzenia nazwy stolicy i tego co zajduje sie w jej herbie rozwinięcie-krztałttarczy herbowej-opis korony-opis syreny tytuł-głowa-ręce(tarcza,miecz) zakończenia-własne zdanie na temat wyglądu herbuBrainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Jast ona bardzo Dużym i zabytkowym miastem.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. ssog2 ssog2 23.02.2010 Polski Szkoła podstawowa Opis herbu warszawy 1 Zobacz odpowiedź .Syrena, jako symbol Warszawy, ma blond włosy i ciemno zielony ogon.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Warszawa to trzecia stolica Polsk, pierwszą było Gniezno, a drugą Kraków.. Warszawa to trzecia stolica Polsk, pierwszą było Gniezno, a drugą Kraków..

Warsz…Plan opisu herbu Warszawy.

Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Za czasów PRL, herb ten był pozbawiony Korony, a syren miała rozpuszczone włosy.. Herbem Warszawy jest syrenka.. Moim zdaniem, herb ten jest bardzo oryginalny, pomysłowy, pasuje do Warszawy, jako syrena łączy się też z rzeką Wisłą.Herbem Warszawy jest syrenka.. 1 Zobacz odpowiedź .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opis herbu warszawy;DBrainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Tarcza herbu ma kolog czerwony a więc Syrenka widnieje na takim samym kolorze.Użytkownik Brainly.. W legendach zapisane są słowa, że syreny wskazywały ksiąciu drogę do ubogich ludzi którzy pomogli mu wydostać się z puszczy.. Mam napisać na poniedziałek opis herbu Warszawy (Syrenki) Musi byc przynajmniej 12 zdań.. Proszę o pomoc.. Proszę nie pisać głupich odpowiedzi .Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Rozwinięcie: - wygląd tarczy herbowej - opis korony - opis syreny (Tułów, głowa ręce) 3. .. Szkoła podstawowa rozwiązane Potrzebuje opis herbu WARSZAWY!. Dołącz do nas i ucz się w grupie.. W legendach zapisane są słowa, że syreny wskazywały ksiąciu drogę do ubogich ludzi którzy pomogli mu wydostać się z puszczy.. Dołącz do nas i ucz się w grupie..

... Szkoła podstawowa Opis herbu warszawy prosze!

tego schematu: 1.. Jast ona bardzo Dużym i zabytkowym miastem Herbem Warszawy jest syrena która trzyma w rękach tarczę i miecz.. W legendach zapisane są słowa, że syreny wskazywały księcią drogę do ubogich ludzi którzy pomogli mu wydostać się z puszczy.. :) 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama .Jakie napisac zakonczenie do opisu herbu warszawy?klasa 5 Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opisz wygląd herbu warszawy pliska ; ]Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. !Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt