Opieka dlugoterminowa domowa bialystok

Pobierz

4 (80%) - 7 głos.. Zapytaj o ofertę Znakomite Usługi Pielęgniarskie BiałystokPielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa jest usługą w pełni darmową dzięki posiadanemu przez nas kontraktowi z NFZ.. Istnieje moliwość zgłoszenia pacjenta do objęcia opieką zarówno .Świadczenia w ramach pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej obejmują świadczenia udzielane przez pielęgniarkę oraz przygotowanie świadczeniobiorcy i jego rodziny do samoopieki i samopielęgnacji, w tym kształtowanie umiejętności w zakresie radzenia sobie z niesprawnością, takich jak: kąpiel, codzienna toaleta, podawanie .Długoterminowa opieka pielęgnacyjna świadczona w domu pacjenta - Pielęgniarstwo opieki paliatywnej Hospicjum domowe dla dzieci Białystok, ul. Henryka Sienkiewicza 53 Telefon: 85 65 45 775 Hospicjum domowe dla dzieci Długoterminowa opieka pielęgnacyjna świadczona w domu pacjenta - Medycyna paliatywnaOpieka 24 godzinna 7 dni w tygodniu.. Dane dotyczące terminów leczenia*: Stan pacjenta: PRZYPADEK PILNY.. Wizyty pielęgniarskie odbywają się we wskazanych terminach nie mniej niż 4 .Pielęgniarska domowa opieka długoterminowa, Mickiewicza 44 A/5, Białystok - Umów wizytę Placówki medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITAMED Pielęgniarska domowa opieka długoterminowa Pielęgniarska domowa opieka długoterminowa zobacz strukturę placówki Mickiewicza 44 A/5 15-250 Białystok woj. podlaskieOdkryj 7 wyników dla zapytania: Pielegniarska opieka dlugoterminowa domowa • podlaskie, Białystok, Piaski • Skorzystaj z bazy polecanych firm • Poznaj oferty • Porównaj opinie o firmach Sprawdź dane kontaktowe • pkt.plFilia BetaMed S.A. w Białymstoku świadczy usługi z zakresu: pielęgniarskiej opieki długoterminowej w domu pacjenta pomocy w pozyskiwaniu sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego, który jest niezbędny do właściwej rehabilitacji i pielęgnacji w domu choregoPilotażowy Standard Zdrowia - Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa w Domu dla Bezdomnych i Noclegowni Caritas Archidiecezji Białostockiej - realizowany w ramach Gminnego Standardu Wychodzenia z Bezdomności, pozwala na objęcie specjalistyczną opieką medyczną osób przebywających w placówce, które nie kwalifikują się do leczenia szpitalnego.Najlepsze Oferty na Opiekę w Białymstoku, 2022 55 Specjalistów Oferteo Podlaskie Białystok Opieka Najlepsze z 55 firm w kategorii Opieka Osoba prywatna Białystok Działamy w branży od 2010 roku..

Nasza specjalność to opieka seniora 10 lat doświadczenia, na terenie Białystok podlaskie.

Tak.Odkryj 213 wyniki dla zapytania: Opieka domowa długoterminowa • podlaskie, Białystok • Skorzystaj z bazy polecanych firm • Poznaj oferty • Porównaj opinie o firmach Sprawdź dane kontaktowe • pkt.plBIAŁYSTOK, STANISŁAWA BUKOWSKIEGO 1/2 +48 519114259 +48 857416050..

Ile jest placówek w Białymstoku, w których jest pielęgniarska opieka długoterminowa domowa na NFZ?

Dostępność pielęgniarki w soboty, niedziele, święta i dni ustawowo wolne od pracy tylko w medycznie uzasadnionych przypadkach.. Gabinet pielęgniarki domowej opieki długoterminowej.. OPIEKA DOMOWA Z ZAMIESZKANIEM LUB BEZ ZAMIESZKANIA OPIEKUNA: Koszt usług ustalany jest indywidualnie i uzależniony jest od: stanu zdrowia Podopiecznego / Podopiecznych; liczby Podopiecznych; szczególnych wymagań dodatkowych poza standardowymi; wymagań dotyczących doświadczenia, umiejętności i .Pielęgniarka opieki długoterminowej domowej udziela świadczeń od poniedziałku do piątku w godzinach pomiędzy 8:00 - 20:00.. 40-211 Katowice, ul. Markiefki 87pokaż na mapie.. Zawiera: kompleksową opiekę nad Podopiecznym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.. Średni czas oczekiwania: 29 dni.. 85 81-42-439.Długoterminowa opieka pielęgnacyjna świadczona w domu pacjenta - Pielęgniarstwo opieki długoterminowej Opieka domowa nad pacjentami wentylowanymi mechanicznie Białystok, Mickiewicza 44A Telefon: 85 73 23 285 Poradnia domowego leczenia tlenem Leczenie w domu pacjenta - Choroby płucMy proponujemy lepszą alternatywę!. 40-832 Katowice, ul. Witosa 21pokaż na mapie.. cztery tygodnie opieki..

Do każdego pakietu dodatkowo oferujemy ...Coraz dłuższe kolejki i coraz mniej pieniędzy - tak wygląda pielęgniarska opieka długoterminowa domowa w województwie podlaskim.

Nie poddajemy się tak łatwo.. 333 dni - tyle musi czekać chory na opiekę pielęgniarki z NZOZ przy.Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pielęgniarska Opieka Domowa, Białystok.. Czy w Podlaskim gdzieś jeszcze są miejsca udzielające świadczenia opieki długoterminowej domowej na NFZ?. KORCZAKA 23 , ŁAPY , Podlaskie.. Strona główna › Zdrowie › Pielęgniarki › Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pielęgniarska Opieka Domowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pielęgniarska Opieka Domowa .. Telefon/fax: 085 742 93 47 Uwagi: Pielęgniarska opieka długoterminowa .Opieka paliatywna na NFZ znajduje się 25 km od miejscowości Białystok.. S kontaktuj się z nami, dla nas nie ma spraw beznadzienych.. Wymagany jest oddzielny pokój do dyspozycji opiekunki.. Specjalizacja: pielęgniarka.. Jesteśmy pewni, że dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb.Usługi te są BEZPŁATNE dla osób objętych powszechnym ubezpieczeniem zdrowotnym.. *Po uwzględnieniu rabatów za płatność przelewem oraz mailową akceptację umów.. Opieka długoterminowa, jest to opieka nad osobami przewlekle i obłożnie chorymi lub unieruchomionymi z powodu urazu, które przebywają w domu, a ich stan ogólny wymaga świadczeń pielęgniarskich, ale dyskwalifikuje do leczenia szpitalnego.Pielęgniarska Opieka Długoterminowa.. 15-062 Białystok, ul. Warszawska 23pokaż na mapie..

40-723 Katowice, ul. Z apraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: opiekunki i opiekunowie osób starszych i niepełnosprawnych, opiekunki do dzieci, pomoc domowa, gosposie.

Liczba osób oczekujących: 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt