Wskaż poprawne odpowiedzi akcja się toczy

Pobierz

Sprawdź swoją wiedzę.. Jaki napis widnieje na furgonetce, którą przemieszczają się członkowie gangu?. Gdzie odbywał się pierwszy obóz skautów w 1907 r?. Słuchając nagrania po raz drugi - upewnij się, że Twój pierwszy wybór był słuszny albo odrzuć opcję odpowiedzi, która wydaje Ci się mniej prawdopodobna.1.. Odpowiedź na zadanie z Między nami 7. x-3=liczba uczniów w 2 klasie.. 2 (x-3)=2x-6= liczba uczniów w 3 klasie.. Jak nazywało się miasto, którego obroną wsławił się Bi-Pi w czasie wojny przeciwko Burom?. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Izotopy promieniotwórcze znalazły zastosowanie w: A) diagnozowaniu i leczeniu niektórych chorób, B) określaniu wieku minerałów i wykopalisk archeologicznych, C) oznaczaniu cieków wodnych, D) wykrywaniu wad materiałów konstrukcyjnych.. Wskaż poprawne odpowiedzi 1.Akcja przedstawionych wydarzeń rozgrywa się: a)między śniadaniem a obiadem b)w trakcie obiadu c)po podwieczorku d)przed śniadaniem 2.Płócienne ochronne opończe nie były noszone a)przez młodzież b)tylko przez Telimenę c)przez uczestników grzybobrania d)przez Telimenę i gości ubranych po francusku Akcja utworu toczy się Odpowiedź na zadanie z Słowa z uśmiechem 5.. Przed zamkiem króla.. Przypomnij sobie treść Imienia róży i odpowiedz na pytania dotyczące tekstu.. Bohaterami powyższego tekstu są A. pniak i głaz..

Poprawne odpowiedzi zapisz w zeszycie.

Pod względem sprawności regulacji temperatury ciała ptaki są podobne do traszki i padalca.. XIII wieku, 3. d) Występuje mocno zaznaczony punkt kulminacyjny, który jest jednocześnie momentem przełomowym w życiu głównego bohatera.Z kolei akcja wszystkich wcieleń tekstu - opowiadania, słuchowiska, filmu, teatru telewizji, spektaklu - toczy się wokół zagadki, ile jest oryginału w kolejnych jego wersjach.. Kiedy i gdzie urodził się i zmarł Robert Baden Powell?. Do namalowania obrazu bedą ci potrzebne różne przedmioty tp.. Stałocieplność wymaga bardzo intensywnej przemiany materii.. Osoba mówiąca w wierszu ceni przede wszystkim.. x+ (x-3)+2 (x-3)=x+x+2x-3-6=4x-9= liczba wszystkich uczniów w gimnazjum.. Hołd natomiast składa się Eteoklesowi jako obrońcy Teb.Pytanie 1: Akcja musicalu "Grease" głownie tocz się w:.. Włącz obsługę języka JavaScript, aby strona działała prawidłowo.. Akcja powieści rozgrywa się w: Możliwe odpowiedzi: 1.. Makbet i Banquo spotykają trzy Wiedźmy: A. a) "Przeprowadzki"Akcja sztuki toczy się w Tebach, rządzonych przez Kreona, wuja Antygony, szwagra Edypa.. W chacie czarnoksiężnika.Nov 22, 2021Nov 9, 2020Zaznacz znakiem X poprawną odpowiedź..

Wskaż wszystkie poprawne odpowiedzi.

a)DO MALOWANIA FARBAMI *pędzelki różnej grubosci *kartka papieru lub wlukna *farby *kubek z woda *i inne do ozdoby np. brokat b)DO MALOWANIA KREDKAMI *kartka papieru *cienkopis do konturów *kredki *inneWskaż poprawne dokończenie zdania.. b) Występują w nim postaci i wydarzenia fikcyjne.. Przejdź na stronę główną WPROST.PLZaloguj się Załóż darmowe konto Zaloguj się przez Facebook Zaloguj się przez GoogleNajlepsza odpowiedź karolina404.. c) Czas akcji jest umieszczony na tle przełomowych wydarzeń i występuje inwokacja.. W drugim życiu będziesz mieszkał w nowoczesnym i przypominającym w wyglądzie - "miasto przyszłość".. Po zakończeniu bratobójczej walki Kreon wydaje zakaz grzebania wodzów wrogiej armii, w tym jednego z braci Antygony i Ismeny, Polinejkesa, któremu jako najeźdźcy odmawia się godnego pochówku.. A. na sali sądowej.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji:1.. W każdym zadaniu poprawna jest zawsze tylko jedna odpowiedź.. Nauczycielka języka polskiego z czteroletnim doświadczeniem.pierwszy raz, staraj się wybrać poprawną opcję odpowiedzi albo przynajmniej wyeliminować jedną, co do której masz pewność, że jest niepoprawna..

1.W jakim mieście toczy się akcja powieści?

Nauczyciel.. Rozwiązania zadań: 4, 7, 9, 11, 12, 15, 16, 19, 21 oraz 22, zapisz czytelnie i starannieObliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g= 30g.. B. nocą w wąwozie.. Trzy słowa, jedno miasto.a) Występują w nim wyłącznie postaci i wydarzenia historyczne.. Przekroczenie 28,5 proc. dobrych odpowiedzi będzie wyzwaniemZ twoich odpowiedzi wywnioskowałam, iż twoje drugie życie będzie toczyło się w grze Cyberpunk 2077!. Wskazuje kolejne etapy życia rodziny.. Życzymy powodzenia!. Wskaż stolicę państwa!. XV wieku.. Za każdym rogiem będzie czekać niebezpieczeństwo, wiec to nie będzie łate.Przydatność 65% Poprawne malowanie obrazów według nauczyciela.. C. karzeł i czarownica.. Na pierwsze miejsce w utworze wysuwa się wątek miłosny.Quo vadis poświęcenie dla drugiej osoby opisać co jedna osoba zrobiła dla drugiej rozprawka i przykład z innej lekturyMotyw Poświęcenie w utworze Quo vadis.Sprawdź, czy rozpoznasz tytuły filmów, których akcja toczy się w letnim czasie!Poprawne odpowiedzi .. 8 / 10 W której warszawskiej dzielnicy toczy się akcja popularnego serialu "Alternatywy 4"?. Ćwiczenie 1.. Akcja powyższego fragmentu rozgrywa się A. przy księżycu w górach.. XIV wieku, 4.. C. w czasie wędrówki.. 1. obecność worków powietrznych, kości wypełnione powietrzem, kończyny przednie w postaci skrzydeł 2.. Jaki tytuł nosiła książka Roberta Baden Powella wydana w 1908 r?.

XV wieku.Wskaż wszystkie poprawne odpowiedzi.

Jakie funkcje pełni powtarzający się w wierszu wyraz kurtyna?. przyjaźń.. Jest tylko ozdobnikiem.Nov 22, 2021zamkniętych poprawną odpowiedź zakreśl kółkiem, w otwartych wpisz samodzielnie prawidłową odpowiedź.. D. w głębokiej jaskini.. Służy tylko urozmaiceniu wiersza.. tradycję.. W odpowiedzi C nie ma obliczeń, podana jest suma końcowa.Sprawdź się.. XII wieku, 2.. Który z tytułowych bohaterów nosi nazwisko Mickiewicz?. I która z nich jest najlepsza.Trudny QUIZ dla lubiących dobrą zabawę.. a) Kraków b) Warszawa c) Wrocław 2.. Wskaż wszystkie poprawne odpowiedzi.. Mamy nadzieję, że okażesz się wielkim znawcą lektur.. Jak nazywał się żaglowiec braci Baden Powellów?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt