Mikołajek w szkole test

Pobierz

• Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. opiekunem uczniów.. Wyjątek zrobiła, gdy chłopak dostał od wujka magiczną szkatułkę.. Uczniem, od którego często można było dostać w nos, był: a) Euzebiusz b) Rufus c) Mikołajek 5.. Status zamówienia .. Ten fotograf ma naprawd ę fajne pomysły.. Śpię dalej.. "Mikołajek" - test znajomości lektury René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - test z lektury.. Wyrażeniem siebie i swoich emocji.. Świetną zabawą.. Serwis zamknięty.. Test jest uniwersalny i pasuje również do innych części "Mikołajka".. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Mikołajek - Test 1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: a) Alcest b) Kleofas c) Gotfryd d) Joachim 2) O kim mowa?. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Mikołajek Test wiedzy z lektury.. W czym przyszedł Godfryd do szkoły w .Mikołajek w szkole Lektura z opracowaniem (Goscinny Rene, Sempe Jean Jacques) Niska cena i szybka wysyłka tylko na Czytam.pl - Sprawdź!. W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) są sami chłopcy 3.Klasowym kujonem i pupilem nauczycielki był: a) Euzebiusz b) Joachim c) Ananiasz 4..

... Anna Foks: "Jak wyzwolić energię zmiany w polskiej szkole?"

Administrator pomaga w pisaniu komentarzy, poprawiając błędy ortograficzne.. właścicielem restauracji.. Ilość pytań: 14 Rozwiązywany: 266584 razy Pytanie 1.. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz :) Logowanie.O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Szukaj.. Widget Rozpocznij test Podobne quizy Szkoła podstawowa Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny Szkoła podstawowaMikołajek - test znajomości lektury.. W szkole Mikołajka answer choices jest pół na pół dziewczynek i chłopców jest większość chłopców jest większość dziewczynek są sami chłopcy Question 2 30 seconds Q.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Na swojego wychowawcę Mikołajek i koledzy mówią: answer choices Rosół Bigos Kotlet Stek Question 3 30 secondsUczniem, od którego często można było dostać w nos, był: a) Euzebiusz b) Rufus c) Mikołajek 5.. • Kim jest Rosół?. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?Sep 12, 2021Fotograf kazał nam si ę ustawi ć w trzy rz ędy; pierwszy rz ąd b ędzie siedział na ziemi, drugi b ędzie stał, pani b ędzie siedziała w środku na krze śle, a trzeci rz ąd ustawi si ę na skrzynkach..

Sprawdzian znajomości lektury Danela Defoe pt. "Przypadki Robinsona Crusoe"Info o mikołajek lektura klasa 4.

Uczniem, który często coś podjadał, był: a) Alcest b) Euzebiusz c) Rufus 7.Test z lektury "w 80 dni dookola swiata" Test ogolnie jest latwy=) Jak ktos przeczytal lekture, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=) 1.Plik Mikolajek czesc 1 test z odpowiedziami zgodny z ksiazkam i materialem.rtf na koncie uzytkownika paula8137 Data dodania: 7 maj 2017.. Poprzedni Następny .. Jest najwyższy ze wszystkich i szybko biega.Mikołajek na swoją babcię mówi: A. Babunia B. Babusia C. Bunia Sample Question Czym jest dla Ciebie Hip-Hop?. Już kolejne pokolenie śmieje się i trochę wzrusza, czytając o przygodach małego urwipołcia.Odpowiedzi do testu z lektury "Mikołajek" 1 kwietnia, 2020 Opublikowano w Aktualności.. Sprawdź status zamówienia Sprawd ź. Rozwiąż test.. Słyszysz dźwięk budzika.. Udostępnij.. • Kim jest Rosół?Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. - Nigdy nie zapraszał nikogo do siebie, nie pozwalała mu mama, nazywając jego kolegów "wandalami".. Testy z lektur na najwyższym poziomie!2.. Inne tryby testu.. c) No bo co w końcu, kurcze blade!. Ilość pytań: 14 Rozwiązywany: 266616 razy.. Seria pytań wielokrotnego wyboru.Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lubJan 26, 202224 polecenia dla uczniów związanych z lekturą Mikołajek.. Test jest uniwersalny i pasuje również do innych części "Mikołajka"..

4th - 6th grade.Na jedno pytanie odpowiedzieć możesz w 45 sekund, przez co test będzie trwał maksymalnie 15 minut (tyle co w szkole).

Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Wasze komentarze: dodaj komentarz.. Wybierz kwiat i przekonaj się, jakie jest Twoje wewnętrzne piękno!. .To jest test z wiedzy o książce pt. ,,Mikołajek".. 1.Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1. b) No bo co w końcu, jestem dzieckiem!. Ostatnie wpisy.. jednym z uczniów.. W czym przyszedł Godfryd do szkoły w dniu, w którym miała się odbyć sesja zdjęciowa?. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. "Mikołajek" - test znajomości lektury 2 lata temu przez Karolina 1 320 Odsłon Napisane przez Karolina Kto przeczytał pierwszy tom przygód Mikołajka, ten zazwyczaj nie może się oprzeć sięgnięciu po kolejne!. a) Pan Bongrain b) Rosół c) Escarbille d) Maksencjusz 2) Jak brzmiało ulubione powiedzenie Mikołajka?. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Co robisz?. Wyniki z 8 Wyszukiwarek.Portal dokładnie sprawdzający wiedzę z lektur szkolnych.. Koszty i sposoby dostawy Pomoc - FAQ Kontakt.. Jak mówią na swojego wychowawcę Mikołajek z kolegami?. kuzynem Mikołajka.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. MIKOŁAJEK (BARDZO TRUDNY QUIZ) 13 hours ago by.. Panna_Osmiornica 7 miesięcy temu.. Dobrym źródłem pieniędzy.. z Mikołajkiem.. czerwiec 2022; maj 2022; kwiecień 2022; marzec 2022; luty 2022 .Test ze znajomości lektury "Mikołajek"..

W szkole Mikołajka uczą się ...Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki ... Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.

W końcu!Mikołajek - quiz - Test 1) Kto, gdy ktoś coś przeskrobał mówił: "spójrz mi w oczy"?. 61 651 44 95 .Quiz w Poczekalni.. Sprawdź cofnij dalej.. Żaden budzik ani wybuch bomby atomowej mnie nie zbudzi.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Wojciech Kusinski.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. 24 polecenia dla uczniów związanych z lekturą Mikołajek.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Słowa zawierające w sobie inne wyrazy - nazwij zdjęcia i połącz je razem!. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. ;) Nie ma jeszcze komentarzy do tej gry.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. W piwnicy było prawie ciemno, wi ęc.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt